9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 20 Січня, 2022

У рамках спільного проекту із французькою компанією “Інтерпайп” отримав дві фінішні лінії з виробництва труб

Міжнародна вертикально-інтегрована трубно-колісна компанія (ТКК) “Інтерпайп” і світовий лідер у виробництві преміальних трубних продуктів Vallourec (Франція) продовжують реалізацію партнерського проекту зі спільного виробництва сталевих труб для європейського ринку.

Як повідомив агентству “Інтерфакс-Україна” директор із фінансів та економіки “Інтерпайпу” Денис Морозов на виставці InnoTrans-2018 у Берліні 18-21 вересня, на завод “Інтерпайп Ніко Тьюб” вже завезено дві фінішні лінії у рамках СП.

Проект передбачає встановлення двох фінішних ліній на “Інтерпайп Ніко тьюб” у 2-му і 7-м цехах. Після установки “Ніко тьюб” вироблятиме продукцію, а фінішні операції і контроль здійснюватимуть на цих лініях за стандартами Vallourec. І далі ці труби продаватимуть до ЄС, – пояснив співрозмовник агентства.

За його словами, для “Інтерпайпу” плюсом є те, що “Інтерпайп” зможе через Vallourec вийти на нові ринки, на нових клієнтів, оскільки у Vallourec доступу до ринку більше, ніж в “Інтерпайпу”.

Д.Мороз уточнив, що вироблену на заводі “Інтерпайпу” продукцію Vallourec на сьогодні не виробляє через високу собівартість, яка не надає можливості конкурувати на ринку.

Зараз фінішні лінії приїхали до Нікополя на “Ніко тьюб” та наразі встановлюються. Інвестиції в лінії 50/50, – додав директор із фінансів та економіки.

Як повідомлялося, “Інтерпайп” і Vallourec оголосили про намір розпочати спільне виробництво сталевих труб для європейського ринку – співпраця не пошириться на труби для видобутку нафти і газу. Переважно це будуть лінійні труби, труби загального призначення, а також продукція для машинобудування.

На європейському ринку труби реалізовуватимуть під брендом Vallourec.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають