9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 21 Березня, 2023

У “Метінвест” розробили експериментальний зразок мобільного укриття для цивільних

Група “Метінвест” розробила експериментальний зразок багатофункціонального мобільного укриття, яке може використовуватися для цивільного призначення.

Про це йдеться у пресрелізі Metinvest.Media, передає Промисловий Портал.

«У січні фахівці «Метінвесту» розробили експериментальний зразок багатофункціонального мобільного укриття. Це прототип модуля безпеки, який може використовуватись і для укриття цивільних осіб», – йдеться у повідомленні.

Порівняно з минулими модифікаціями в укритті збільшили діаметр та довжину у півтора раза. Внутрішня модифікація капсули адаптована до тимчасового перебування людей, а спальні місця замінені на лавки. Усередині нової розробки можуть бути до 20 осіб.

На цей час цей прототип проходить тестову експлуатацію. Компанія планує і надалі виробляти та передавати мобільні захисні споруди для потреб військових та мешканців прифронтових міст.

blank
Модульні спецукриття для бліндажів від Групи “Метінвест”

Зазначимо, підприємства «Метінвесту» виготовили та передали українським захисникам уже 100 надійних модульних укриттів. У порівнянні з дерев’яними бліндажами вони мають ряд переваг, серед яких мобільність та багатофункціональність.

«Група Метінвест докладає максимум зусиль і ресурсів, щоб допомогти нашим військовим тримати фронт. Окрім подяки від захисників за надану амуніцію, військове приладдя чи укриття, ми отримуємо зворотний зв’язок, іноді з пропозиціями, як покращити конструкції модулів, як удосконалити бронеплити тощо. Завжди опрацьовуємо такі звернення та намагаємось їх задовольнити, щоб наша підтримка була ще більш ефективною та допомагала наближати перемогу», – зазначив операційний директор компанії Олександр Мироненко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають