9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

У Маріупольському порту випробували мобільні укриття для металопрокату (фото)

У Маріупольському порту успішно пройшли випробування два експериментальних зразки мобільних укриттів штабелів товстолистового прокату.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Відзначається, що вони були розроблені конструкторським бюро комбінату “Азовсталь” за участю технологів проєктного відділу порту.

“Ідеї створення укриттів вже кілька років і виникла вона тому, що на європейських ринках все більше уваги приділяється якості продукції. Відповідно, на “Азовсталі” виник запит на захист товстолистового прокату від атмосферних впливів — дощу, снігу, конденсату, туману. Криті склади для цього виду вантажів наше підприємство поки надати не може. з кількох інших варіантів фахівці зупинилися на мобільних укриттях, що представляють просторову раму з профільної труби та куточків, обшиту оцинкованим профнастилом”, йдеться в повідомленні пресслужби порту.

Також повідомляється, що кожне укриття розраховане на штабель висотою до 2,5 метрів місткістю 550-600 тонн. Крім того, його зроблено таким чином, щоб була можливість багатоярусного зберігання для економії складської площі.

blank

“В результаті розробки ми прийшли до легкої ажурної конструкції, що піднімається чотирма стропами, які фіксуються на магнітній підвісці. Конструкцію строп продумали так, щоб процес відбувався максимально просто і швидко. Дослідні зразки вже випробувані й зараз залишилося опрацювати питання нашого подальшого співробітництва з “Азовсталлю”, – зазначив головний технолог порту Юрій Чапні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають