9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

У Кременчуці після двох років простою відновив роботу сталеливарний завод

Кременчуцький сталеливарний завод (КСЗ) відновив виробництво та розпочав набір працівників після зупинки у березні 2020 року.

Про це повідомив директор підприємства Ростислав Дубров місцевому виданню “Кременчуцька газета“, передає Національний Промисловий Портал.

Причинами зупинки заводу були відсутність ринків збут продукції, зрив контрактів через ситуацію в країні, пояснив Дубров.

Видання з посиланням на інформацію Агентства з розвитку інфраструктури фондового ринку України повідомляє, що 15 лютого 2022 року на засіданні наглядової ради Крюківського вагонобудівного заводу було надано згоду на укладення договору з КСЗ на постачання лиття на суму 432 млн гривень.

Кременчуцький сталеливарний завод уперше зупинив роботу у 2014 році, оскільки підприємство було прив’язане до виробництва у Росії. До цього часу КСЗ забезпечував у своєму сегменті 30% ринку країн СНД литтям. Продукція заводу переважно використовується у залізничній галузі.

Наприкінці 2015 року завод частково та ненадовго відновив роботу, щоб продовжити сертифікати якості.

У листопаді 2016 року перед запуском після простою в інтерв’ю “Кременчуцькій газеті” на той час директор підприємства Віктор Самусенко спростував чутки, що обладнання заводу вирізається на брухт.

У грудні 2016 року після дворічного простою КСЗ повернувся до роботи. У березні 2020 року підприємство знову зупинилося.

У держреєстрі юридичних осіб бенефіціарним власником заводу вказано громадянина Кіпру Андреаса Хаджініколау.

Останні новини:

Зараз читають