9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

У Харкові добігає кінця будівництво заводу гарячого цинкування (фото)

Компанія “Ескален” завершує будівництво заводу гарячого цинкування в Харкові. Старт виробництва запланований на серпень 2020-го року.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на офіційну сторінку компанії у Facebook.

Загальна площа заводу складе 5280 кв. м. З них 3280 кв. м – виробництво, 2000 кв.м.. м – майданчики. В даний час завод знаходиться в активній фазі будівництва. Покрівля готова на 90%, зовнішній майданчик – на 70%, фасад виробництва облицьований на 50%. Наразі генеральні забудовники приступили до оздоблювальних робіт. Всередині приміщення виконується влаштування фундаментів під технологічне обладнання лінії гарячого цинкування.

Це не єдине підприємство такого роду в Україні, але на нашому виробництві запрацює найсучасніше обладнання. Підприємство вироблятиме як готову продукцію, так і надавати послугу гарячого цинкування для сторонніх замовників. Це дозволить значно розширити пул клієнтів і ринок збуту, – зазначив СЕО ТОВ “Ескален” Денис Шуфані

Продукція з покриттям, нанесеним за методом гарячого цинкування, використовується в багатьох галузях – від аграрного сектора до дорожнього будівництва. Таке покриття набагато довговічніше, ніж фарбування або гальваніка, тому воно краще для виробів, які піддаються корозії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають