9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 29 Лютого, 2024

У 2023 році “Каметсталь” відвантажила 2 млн тонн продукції

У 2023 році металургійне підприємство “Каметсталь” відправило споживачам понад 1 996 тисяч тонн товарної продукції.

Про це йдеться у повідомленні підприємства.

Майже З5% від загального обсягу відвантажено українським замовникам, понад 65% – зовнішнім споживачам з 21 країни світу.

Для вітчизняних та іноземних клієнтів підприємство відвантажило продукцію 14 найменувань. У структурі реалізації на першій позиції безперервнолита заготівка – 62%, а на другому та третьому місці – катанка та арматура.

Також на замовлення споживачів з України, 16 країн Європи, а також з Північної і Південної Америки та Північної Африки від комбінату надходили гарячекатаний квадрат, круги та фасонний профіль СВП з трубозаготівельної дільниці, кутики, швелер, круги стана 400/200, помольні кулі, залізничні осі, чавун.

Стоп-кадр відео пресслужби заводу “Каметсталь”

Серед українських одержувачів металопродукції Каметсталі – 79 підприємств різних форм власності. Найбільший попит у споживачів на арматурний прокат і катанку – відповідно 41% і 25,6% від загального обсягу відвантаження на внутрішній ринок. Частка безперервнолитої заготівки становить майже 12%, а помольних куль – понад 6,5%. Також попитом у вітчизняних споживачів користувалися гарячекатаний квадрат, круги ТЗД, кутики, швелер.

Для 71 іноземного споживача Каметсталь торік відправляла насамперед безперервнолиту заготівку – майже 89% від загального обсягу експортного відвантаження. Також реалізувалися за кордон катанка, гарячекатаний квадрат, помольні кулі, арматура, швелер.

“Торік Каметсталь, як і інші підприємства компанії, продовжувала працювати в умовах воєнного стану і виконувала завдання з відвантаження товарної продукції, попри логістичні обмеження”, – розповідають на підприємстві.

Осепрокатний стан на металургійному заводу “Каметсталь”. Скріншот з відео пресслужби підприємство

Згідно з повідомленням, часткове відновлення відвантаження в порти Чорного моря додало дещо розширило логістичні можливості у порівнянні із першим роком повномасштабних воєнних дій, що дозволило відвантажити понад 704 тисячі тонн продукції.

Також у 2023-му році підприємство освоювало нові види продукції. Так, металурги розпочали постачати насамперед на внутрішній ринок:

  • помольні кулі діаметром 100 мм для гірничозбагачувальних комбінатів;
  • гарячекатаний профіль СВП-27 для потреб шахтарів – вперше в Україні освоєний в умовах трубозаготівельного стана;
  • арматурний прокат 36-міліметрового діаметру, необхідний для сталевої відбудови країни;
  • катанку діаметром 7,5 мм зі сталі марки SAE 1008.
Фото: Каметсталь

“Цьогоріч колектив Каметсталі має не менш амбітні плани щодо розширення сортаменту продукції, яка користується підвищеним попитом у наших вітчизняних та зарубіжних клієнтів”, – додають на підприємстві.

Останні новини:

Зараз читають