9.5 C
Alba Iulia
Середа, 25 Травня, 2022

У 2021 році «Метінвест» освоїв виробництво 54 нових видів продукції

Металургійні підприємства групи «Метінвест» у 2021 році освоїли виробництво 54 нових види металопродукції.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Підприємства групи «Метінвест» у 2021 році освоїли найбільше нових видів металопродукції в сегменті товстолистового та гарячекатаного рулонного прокату – 15 та 13 видів відповідно. Далі йдуть напівфабрикати – 11 нових видів. Підприємства групи за рік освоїли виробництво 5 видів сортового прокату, 4 види оцинкованого рулону.

Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча (ММК ім. Ілліча) виробив вісім нових видів продукції на модернізованому стані гарячої прокатки 1700. Підприємство випустило гарячекатаний рулон в нових товщинах, а також чотири нових марки сталі, серед яких – високоміцний рулонний прокат після термомеханічної S420M будівельного призначення та сталі S500MC для машинобудування за євростандартами.

Меткомбінат «Запоріжсталь» у 2021 році освоїв виробництво гарячекатаних рулонів марки DD11 за євростандартом для профілювання та перекату в холоднокатаний рулон та марки А36 за американським стандартом для виготовлення будівельних металоконструкцій та профілів.

Меткомбінат «Азовсталь» за рік освоїв виробництво слябів із дев’яти нових марок сталі з додатковими вимогами щодо хімічного складу, у 2021 році поставив клієнтам близько 200 тис. т слябів нових марок.

Завод «Юністіл» освоїв виробництво рулонів з додатковим промаслюванням для підвищення опірності атмосферним впливам. Підприємство також за рік виробило оцинковані рулони марки DX51D для профілювання у новому типорозмірі 2,5х1000 мм та марки DX53D для глибокої витяжки та виробництва фігурних виробів.

Дніпровський коксохімічний завод у 2021 році освоїв виробництво високовуглецевої катанки C80D2 діаметром 9 та 11 мм для волочіння дроту та виготовлення канатів, круглого прокату в прутках діаметром 75 мм та 90 мм для виготовлення машинобудівних деталей та будівельних елементів, швелера №12У для використання у будівництві.

«Завдяки ринковій кон’юнктурі та підвищенню операційної ефективності на виробництві та у продажах було досягнуто істотного економічного ефекту від реалізації нової продукції», – йдеться у повідомленні «Метінвест».

Нагадуємо, раніше ми повідомляли про нову продукцію маріупольських металургів, що входять до складу групи «Метінвест».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають