9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Вересня, 2021

У 2020 році Метінвест інвестував близько 8 мільярдів гривень в розвиток криворізьких підприємств

 • У поточному році компанія Метінвест реалізувала масштабні проєкти на Північному, Центральному, Інгулецькому гірничо-виробничих комбінатах та заводі Метінвест-КРМЗ. Серед проєктів розвитку підприємств — відновлення гірничої техніки, модернізація виробництва, поліпшення умов праці та побуту працівників.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Металлургпром.

  В кар’єри криворізьких гірничо-збагачувальних комбінатів компанії були придбані дев’ять нових 12-кубових екскаваторів. Вони завантажують ківш автосамоскида за шість хвилин, і за добу можуть відвантажити близько п’яти тисяч кубометрів гірської маси. Сучасні екскаватори зручні в експлуатації — оснащені модернізованої механікою, автоматизованою системою управління з програмами своєчасної діагностики та контролю. Також для гірських робіт в Інгулецькому кар’єрі придбали два бурових верстати Epiroc, а для ЦГЗК — п’ять 130-тонних автосамоскидів БелАЗ і три бульдозери – PR 764 Litronic і два CaterpillarD9R.

  У 2020 році для комфортного перевезення співробітників ГЗК придбали вісім сучасних вахтових автомобілів IVECO. Додатково на Північний ГЗК поставили сім комфортабельних автобусів МАЗ-203, які доставляють і розвозять співробітників підприємства з усього Кривого Рогу і м. Жовті Води.

  У відомчу пожежну частину Північного ГЗК надійшов унікальний автомобіль для роботи в надзвичайних ситуаціях техногенного та природного характеру. Це перший і єдиний автомобіль в Україні універсальної комплектації на базі RenaultTrucks. Техніка на 100% авторська і розроблена під всі потреби пожежних і рятувальників підприємства.

  Рік став знаковим для Центрального ГЗК. Тут завершився проєкт модернізації обладнання на збагачувальній фабриці, дозволивши комбінату першим в Україні почати виробництво концентрату з вмістом заліза 70,5%. Цей концентрат стає сировиною для високомаржинальних котунів, придатного в тому числі й для бездоменного виготовлення сталі за технологією прямого відновлення заліза (DRI). Для цього на фабриці встановили високочастотні грохоти Derrick, магнітні двухбарабанні сепаратори, гідроциклони Multotec, насосні агрегати, трансформаторні підстанції, магнітні дешламатори, інноваційні керамічні фільтри КДФ-90. Все це працює під управлінням автоматизованої системи фірми Siemens.

  На ІнГЗК у 2020-му році стартувала масштабна програма по заміні насосного парку рудозбагачувальної фабрики №1. Тут встановили 40 нових механізмів, в планах на наступних рік — встановити стільки ж.

  На РОФ-1 Північного ГЗК також триває масштабна модернізація технологічного обладнання. Тут вже ввели в експлуатацію п’ять нових вакуум-фільтрів, шість вакуум-насосів і електродвигун для насоса №7. У цьому році на ділянці сепарації встановили 24 магнітних сепаратори та п’ять кульових млинів. В цілому, до кінця 2021 року планують замінити 100 сепараторів і 8 млинів. Було модернізовано обладнання та на ділянках просівання випалювальних машин цеху виробництва котунів №2. Тут встановили грохоти обпалення котунів. На випалювальних машинах Лургі 552 А і В також виконали монтаж конвеєрного обладнання та ваг, відновили основне технологічне обладнання корпусу навантаження повернення (дрібниці), відремонтували існуючі будівельні конструкції.

  У Механоскладальний цех підприємства Метінвест-КРМЗ придбали гартівний комплекс ТВЧ, який підвищить стійкість поверхні виробів заводу. Потім ці деталі використовуються криворізькими ГЗК у якості запасних частин для техніки. Також тут відремонтували токарно-гвинторізний верстат 1А660, відновивши його технологічну точність. У Центральну заводську лабораторію придбали стаціонарний спектрометр для визначення вмісту елементів, включаючи вуглець, сірку і фосфор в сталях, високолегованих сплавах, чавунах і кольорових металах.

  На підприємствах компанії реалізують ряд енергоефективних проєктів. Так на Північному і Центральному комбінатах спільно з YASNOEfficiency модернізували освітлення на фабриках. Крім економії на енергоресурсах, ці проєкти підвищили освітленість робочих ділянок та поліпшили умови праці для співробітників підприємств. Також в рамках енергосервісного контракту з YASNOEfficiency в грудні 2020 року на шахті ім. Орджонікідзе ЦГЗК встановили нові компресори з системою автоматичного регулювання, які дозволяють економити 38% енергії для роботи пневмообладнання.

  «У цьому році весь світ зіткнувся з непростими викликами — кризами на галузевих ринках, пандемією коронавірусу. Співробітники компанії Метінвест також вчилися працювати в нових умовах. Однак ми впоралися з поставленими завданнями, в першу чергу — завдяки єдності в нашій великій команді професіоналів, злагодженій роботі та взаємній повазі в колективах. Продовжуємо підвищувати якість нашої продукції, оновлювати обладнання та техніку, піклуватися про співробітників, покращуючи умови праці — ми розуміємо важливість спільних цілей і продовжуємо працювати для їх досягнення», – розповів генеральний директор Центрального ГЗК Дмитро Шевчик.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  «Завод 410 ЦА» прийняв на ремонт черговий літак Ан-26 Повітряних Сил ЗСУ

  На Державне підприємство «Завод 410 ЦА» прилетів для ремонту Ан-26 Повітряних Сил Збройних Сил України.

  Уряд розблокував виробництво нових кормів для тварин в Україні

  Уряд розблокував процедуру державної реєстрації кормових добавок, що дозволяє розпочати виробництво нових кормів для тварин українським компаніям.Як повідомляє пресслужба Міністерства економіки, відповідний...

  До кінця року на Бурштинській ТЕС відремонтують шість енергоблоків

  На Бурштинсьткій ТЕС до кінця року відремонтують шість енергоблоків. Інвестиції в оновлення електростанції складуть 546 мільйонів гривень.Про це...

  Бориспіль увійшов до ТОП-5 кращих аеропортів Східної Європи

  Аеропорт Бориспіль посів п'яте місце в рейтингу 10 найкращих повітряних гаваней Східної Європи, складеному британською компанією Skytrax.Передає Національний Промисловий...

  В Україні збільшилось виробництво сільськогосподарської продукції

  Згідно з даними Держстату, в Україні за рік виробництво сільгосппродукції всіх категорій зросло на 8,4% в порівнянні з торішнім показником за аналогічний...

  За рік роботи поромна переправа Орлівка-Ісакча перевезла майже 32 тисячі транспортних засобів

  За рік роботи з 10 серпня 2020 року поромна переправа через Дунай між Україною і Румунією - "Орловка-Ісакча" - за цей час...

  Завод на Полтавщині розпочав будівництво нової лінії для виробництва кормових добавок

  Глобинський переробний завод розпочав будівництво нової технологічної лінії. На ній виготовлятимуть соєвий протеїновий концентрат, який використовують як кормову добавку для тварин.

  У Коломиї відроджують виробництво екскаваторів

  Коломийська міська рада планує закупити для комунальних підприємств екскаватори «Карпатець».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на інтернет-ресурс газети "Галичина".

  Зараз читають

  У Вінниці виготовили вже п’ятий тролейбус VinLine (фото)

  Вінницькі транспортники виготовили п’ятий тролейбус VinLine на автономному ходу. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на...

  Німецька компанія Bosch хоче побудувати в Україні завод електроінструментів

  Німецький виробник електроніки Bosch планує запустити в Україні виробництво електроінструменту. Зараз в компанії досліджують ринок, аналізують ринки...

  “Нова Пошта” створює найбільшу мережу поштоматів в Європі

  "Нова Пошта" до кінця 2021 роки планує розширити мережу поштоматів до 17 тисяч. У компанії стверджують, що...

  У селищі Дніпровське відкрили реконструйований стадіон

  У селищі Дніпровське Кам'янського району на Дніпропетровщині відбулося відкриття оновленого стадіону. Передає Національний Промисловий Портал з...