9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 10 Травня, 2021

У 2020 році Метінвест інвестував близько 8 мільярдів гривень в розвиток криворізьких підприємств

 • У поточному році компанія Метінвест реалізувала масштабні проєкти на Північному, Центральному, Інгулецькому гірничо-виробничих комбінатах та заводі Метінвест-КРМЗ. Серед проєктів розвитку підприємств — відновлення гірничої техніки, модернізація виробництва, поліпшення умов праці та побуту працівників.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Металлургпром.

  В кар’єри криворізьких гірничо-збагачувальних комбінатів компанії були придбані дев’ять нових 12-кубових екскаваторів. Вони завантажують ківш автосамоскида за шість хвилин, і за добу можуть відвантажити близько п’яти тисяч кубометрів гірської маси. Сучасні екскаватори зручні в експлуатації — оснащені модернізованої механікою, автоматизованою системою управління з програмами своєчасної діагностики та контролю. Також для гірських робіт в Інгулецькому кар’єрі придбали два бурових верстати Epiroc, а для ЦГЗК — п’ять 130-тонних автосамоскидів БелАЗ і три бульдозери – PR 764 Litronic і два CaterpillarD9R.

  У 2020 році для комфортного перевезення співробітників ГЗК придбали вісім сучасних вахтових автомобілів IVECO. Додатково на Північний ГЗК поставили сім комфортабельних автобусів МАЗ-203, які доставляють і розвозять співробітників підприємства з усього Кривого Рогу і м. Жовті Води.

  У відомчу пожежну частину Північного ГЗК надійшов унікальний автомобіль для роботи в надзвичайних ситуаціях техногенного та природного характеру. Це перший і єдиний автомобіль в Україні універсальної комплектації на базі RenaultTrucks. Техніка на 100% авторська і розроблена під всі потреби пожежних і рятувальників підприємства.

  Рік став знаковим для Центрального ГЗК. Тут завершився проєкт модернізації обладнання на збагачувальній фабриці, дозволивши комбінату першим в Україні почати виробництво концентрату з вмістом заліза 70,5%. Цей концентрат стає сировиною для високомаржинальних котунів, придатного в тому числі й для бездоменного виготовлення сталі за технологією прямого відновлення заліза (DRI). Для цього на фабриці встановили високочастотні грохоти Derrick, магнітні двухбарабанні сепаратори, гідроциклони Multotec, насосні агрегати, трансформаторні підстанції, магнітні дешламатори, інноваційні керамічні фільтри КДФ-90. Все це працює під управлінням автоматизованої системи фірми Siemens.

  На ІнГЗК у 2020-му році стартувала масштабна програма по заміні насосного парку рудозбагачувальної фабрики №1. Тут встановили 40 нових механізмів, в планах на наступних рік — встановити стільки ж.

  На РОФ-1 Північного ГЗК також триває масштабна модернізація технологічного обладнання. Тут вже ввели в експлуатацію п’ять нових вакуум-фільтрів, шість вакуум-насосів і електродвигун для насоса №7. У цьому році на ділянці сепарації встановили 24 магнітних сепаратори та п’ять кульових млинів. В цілому, до кінця 2021 року планують замінити 100 сепараторів і 8 млинів. Було модернізовано обладнання та на ділянках просівання випалювальних машин цеху виробництва котунів №2. Тут встановили грохоти обпалення котунів. На випалювальних машинах Лургі 552 А і В також виконали монтаж конвеєрного обладнання та ваг, відновили основне технологічне обладнання корпусу навантаження повернення (дрібниці), відремонтували існуючі будівельні конструкції.

  У Механоскладальний цех підприємства Метінвест-КРМЗ придбали гартівний комплекс ТВЧ, який підвищить стійкість поверхні виробів заводу. Потім ці деталі використовуються криворізькими ГЗК у якості запасних частин для техніки. Також тут відремонтували токарно-гвинторізний верстат 1А660, відновивши його технологічну точність. У Центральну заводську лабораторію придбали стаціонарний спектрометр для визначення вмісту елементів, включаючи вуглець, сірку і фосфор в сталях, високолегованих сплавах, чавунах і кольорових металах.

  На підприємствах компанії реалізують ряд енергоефективних проєктів. Так на Північному і Центральному комбінатах спільно з YASNOEfficiency модернізували освітлення на фабриках. Крім економії на енергоресурсах, ці проєкти підвищили освітленість робочих ділянок та поліпшили умови праці для співробітників підприємств. Також в рамках енергосервісного контракту з YASNOEfficiency в грудні 2020 року на шахті ім. Орджонікідзе ЦГЗК встановили нові компресори з системою автоматичного регулювання, які дозволяють економити 38% енергії для роботи пневмообладнання.

  «У цьому році весь світ зіткнувся з непростими викликами — кризами на галузевих ринках, пандемією коронавірусу. Співробітники компанії Метінвест також вчилися працювати в нових умовах. Однак ми впоралися з поставленими завданнями, в першу чергу — завдяки єдності в нашій великій команді професіоналів, злагодженій роботі та взаємній повазі в колективах. Продовжуємо підвищувати якість нашої продукції, оновлювати обладнання та техніку, піклуватися про співробітників, покращуючи умови праці — ми розуміємо важливість спільних цілей і продовжуємо працювати для їх досягнення», – розповів генеральний директор Центрального ГЗК Дмитро Шевчик.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Авіалінії Антонова” перевезли партію гірничодобувного обладнання з Туреччини до країн Африки

  Авіакомпанія "Авіалінії Антонова" на літаках Ан-124 перевезла чотирнадцять одиниць гірничодобувного обладнання загальною вагою 216 тонн двома рейсами...

  На трасі Н-11 Дніпро-Миколаїв встановлюють огорожі типу “Нью-Джерсі” (фото)

  На Миколаївщині, на трасі Н-11 Дніпро-Миколаїв встановлюють бетонне парапетне огородження типу "Нью-Джерсі" висотою 90 сантиметрів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  В запорізькому аеропорту встановили систему безконтактного скринінгу температури пасажирів

  У Міжнародному аеропорту Запоріжжя встановили інтелектуальну відеосистему безконтактного температурного скринінгу і визначення наявності або відсутності масок на обличчях пасажирів.

  Збройні сили випробували вітчизняні імітатори повітряної цілі Flying Target-1 (відео)

  Уперше у Збройних Силах України здійснено успішне випробування імітатора низьколітаючої повітряної цілі Flying Target-1.Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням...

  Порт “Південний” з початку року обробив майже п’ять мільйонів тонн вантажів

  З початку 2021 року перевалка госстівідора морський торговельний порт "Південний" склала 4,695 мільйона тонн вантажів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Wizz Air відкриває чотири нові маршрути зі Львова

  Угорський лоукостер Wizz Air оголосив про запуск рейсів за чотирма напрямками з аеропорту Львів - у Меммінген (Німеччина), Неаполь (Італія), Варшаву і...

  В Одесі проведено обстеження та очищення дна на місці аварії танкера Delfi (фото)

  АМПУ власними силами провела водолазне очищення морського дна в Одесі на місці аварії танкера Delfi.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Україна та Угорщина погодили ремонт та будівництво прикордонних гідротехнічних споруд

  Українсько-угорська робоча група із захисту від шкідливої ​​дії вод погодила будівництво нових і реконструкцію ряду наявних гідротехнічних споруд з метою обводнення Берегівської...

  Зараз читають

  Усі 52 дефібрилятори в київському метрополітені розмістять у пасажирських зонах

  Всі 52 дефібрилятори, закуплених для КП "Київський метрополітен", будуть розміщені в пасажирських зонах.Про...

  На трасі Н-11 Дніпро-Миколаїв встановлюють огорожі типу “Нью-Джерсі” (фото)

  На Миколаївщині, на трасі Н-11 Дніпро-Миколаїв встановлюють бетонне парапетне огородження типу "Нью-Джерсі" висотою 90 сантиметрів.

  Збройні сили випробували вітчизняні імітатори повітряної цілі Flying Target-1 (відео)

  Уперше у Збройних Силах України здійснено успішне випробування імітатора низьколітаючої повітряної цілі Flying Target-1.

  КБ “Південне” створює нову зенітно-ракетну систему з дальністю ураження у 280 кілометрів (фото)

  Конструкторське бюро “Південне” розробляє інноваційну зенітну ракетну систему “Кільчень” з можливістю враження цілей на відстані 280 кілометрів.