9.5 C
Alba Iulia
Середа, 21 Квітня, 2021

У 2017 році українські підприємства збільшили експорт металоконструкцій на 50%

 • У 2017 році українські підприємства збільшили експорт металоконструкцій в порівнянні з 2016 роком на 50% або на 5 тис тонн, до 15 тис тонн.

  Про це повідомив В’ячеслав Колісник, виконавчий директор Українського центру сталевого будівництва (УЦСС), в ході VI Національної конференції учасників ринку сталевого будівництва. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на uaprom.info.

  За його словами, основним напрямом збуту металоконструкцій стала Польща, частка якої становила 25%. Потім, згідно з даними УЦСС, йде Бельгія (10%), Молдова (8%), Китай (8%) і Латвія (7%).

  Зверніть увагу: і Казахстан, і Узбекистан, тобто, ті напрямки, які закриті для прямого експорту через територію РФ, теж приймають наші металоконструкції. В основному, це комплектні будівлі, тобто готові будівлі «під ключ», – зазначив він.

  При цьому В.Колесник констатував, що ключовий партнер України – це Польща, додавши, що в цю країну в 2017 році було поставлено 2537 тонн металоконструкцій, тоді як в 2016-му – +2281 тонн.

  Польський ринок для нас найбільш близький і зрозумілий, але найменш ефективний. Там найнижчі ціни, і заробити на польському ринку складно. Але Польща – це досвід, який потрібен, щоб потрапити на більш складні ринки, з більш високими цінами, наприклад, німецький, – підкреслив виконавчий директор.

  Крім того, як повідомив В.Колесник, Україна в 2017-му також наростила імпорт металоконструкцій в порівнянні з 2016 роком до 5 тис тонн з 3 тис тонн. При цьому, велику частину імпорту в останні роки становила поставка конструкцій для ЧАЕС, але вона закінчилася в цьому році партією в 100 тонн.

  43% імпорту металоконструкцій становлять поставки з Польщі, 13% – з Німеччини, 12% – з Великобританії, 11,5% – з Туреччини.

  Ми бачимо зростання імпорту металоконструкцій. Майже половина – це збірні модельні будівлі, і приїжджають вони до нас з Польщі. Але вартість таких конструкцій набагато вищі за українські. Тому можна чітко зробити висновок, що тут є попит на продукцію високого цінового сегмента, а й з відповідними вимогами щодо якості, за термінами, з управління проектами, – констатував він.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Оплот” змагатиметься з Т-90 у майбутній закупівлі танків Єгиптом

  Завод ім. Малишева (Харків) продемонстрував танк БМ "Оплот" та власні виробничі потужності підприємства делегації з Єгипту.

  США надасть додаткову допомогу Україні на $155 мільйонів

  Україна додатково отримає від Сполучених Штатів Америки допомоги в різних сферах на $155 мільйонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Арабська компанія інвестує $1,5 мільйонів у виробництво органічних добрив на Житомирщині

  Арабська компанія «AAZ TRADING CO» планує інвестувати $1,5 мільйонів у виробництво органічного добрива із бурого вугілля. Про це у мережі...

  Українські фізики спільно з іноземними колегами експериментально досліджують явище надпровідності

  Науковці Фізико-технічного інституту низьких температур ім. Б.І. Вєркіна НАН України разом з українськими, німецькими й ізраїльськими колегами експериментально спостерегли випромінювання електромагнітних хвиль мікрохвильового...

  В Ізмаїлі реалізовують проєкт відновлення регулярного пасажирського сполучення по Дунаю з румунською Тулчею

  Виконком міської ради Ізмаїла на цьому тижні підписав грантовий контракт за проєктом "CBConnect-Trans - розвиток інтермодального транскордонного сполучення за маршрутом Ісакча-Орлівка-Ізмаїл-Тулча".

  Збройні сили отримали рухомий командний пункт трансформерного типу (фото)

  Автомобіль КрАЗ-260 із контейнером перемінного об’єму (КПО) отримала одна з військових частин Головного командного центру Збройних Сил України.Передає Національний Промисловий Портал з...

  ArcelorMittal інвестує близько $1 мільярда в екологічну модернізацію виробництва в Кривому Розі

  Компанія ArcelorMittal впровадить в Україні інвестиційну програму «Сталевий мільярд», у рамках якої інвестує майже один мільярд доларів у екологічну модернізацію виробництва сталі...

  «Івченко-Прогрес» розробляє новий двигун для реактивних літаків

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» з Запоріжжя працює над новим двигуном для реактивних навчальних та навчально-бойових літаків.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Зараз читають

  Українське Дунайське пароплавство модернізовуватиме буксири новими гібридними двигунами

  ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" (УДП) і Англо-Бельгійська корпорація (ABC) під егідою посольства Бельгії в Україні підписали лист...

  Арабська компанія інвестує $1,5 мільйонів у виробництво органічних добрив на Житомирщині

  Арабська компанія «AAZ TRADING CO» планує інвестувати $1,5 мільйонів у виробництво органічного добрива із бурого вугілля. 

  Україна веде перемовини про закупівлю протимінних тральщиків у Британії

  Україна веде перемовини з Великобританією про придбання двох протимінних тральщиків.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  «Івченко-Прогрес» розробляє новий двигун для реактивних літаків

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» з Запоріжжя працює над новим двигуном для реактивних навчальних та навчально-бойових літаків.