9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 26 Липня, 2021

Ціни на метал знижуються через слабкий попит

 • У першій половині січня 2017 року після новорічних свят практично всі покупці металургійної продукції залишаються малоактивними. Тому постачальники змушені йти на поступки. Про це йдеться в повідомленні ДП “Укрпромзовнішекспертиза”.

  На регіональних ринках заготівлі більшість продавців змушені надавати знижки через низьку активність покупців – повідомляє минпром. Виняток становить Китай, де після спаду на 40 дол. З середини грудня 2016 року внутрішні ціни знову пішли вгору, додавши за перший тиждень січня поточного року 15-17 дол., І склали 419-436 дол. / Тонну EXW з ПДВ. Поштовхом до зростання цін стали спекулятивні настрої на ф’ючерсній біржі під впливом озвучених планів повного закриття індукційних сталеплавильних печей.

  На імпортних ринках Південно-Східної Азії ціни на заготовку з початку 2017 року до середини січня через слабкий попит опустилися на 10 дол. До 420-435 дол. / Тонну CFR. Експортери з СНД намагаються підтримувати котирування на максимально високому рівні, виставляючи пропозиції по 400-410 дол. / Тонну fob. Не поспішають розміщувати замовлення покупців з країн Близького Сходу. Імпортні ціни в регіоні складають 415-425 дол. / Тонну CFR на заготовку з СНД і Туреччини, 405-410 дол. / Тонну CFR на поставки з Ірану.

  “Негативний вплив на ринок заготовки надає просідання на 5-6 дол. Цін на лом в Туреччині. – Коментує експерт”

  Укрпромзовнішекспертизи “Олег Гнітецький. – Через слабкий попит і знецінення ліри ціни на заготовку в Туреччині за тиждень знизилися в середньому на 15 дол. до 400-410 дол. / тонну EXW. Також знижуються імпортні котирування, складаючи 405-425 дол. / тонну CFR проти 400-435 дол. / тонну CFR в передноворічний тиждень “.

  О.Гнітецкій вважає, що в другій половині січня найбільш імовірна низхідна корекція цін на тлі здешевлення брухту і вугілля через опору покупців, які вже розмістили основну частину замовлень.

  Неоднозначною була ситуація на більшості регіональних ринках тонколистового прокату. У Китаї після трьох тижнів падіння котирування г / к рулонів на внутрішньому ринку зросли до середини січня на 80-90 юанів / тонну до 3780-3790 юанів / тонну. Експортна ціна спочатку впала на 15-20 дол., До 480-490 дол. / Тонну FOB, але досить швидко піднялася на 10 дол., До 490-500 дол. / Тонну FOB.

  Протилежна ситуація склалася в китайському сегменті х / к рулонів. На внутрішньому ринку вже другий тиждень поспіль ціни трохи збільшуються (на 10-20 юанів / тонну до 4750-4820 юанів / тонну за останній тиждень), а зовнішні котирування знизилися до 570-580 дол. / Тонну FOB, що на 15 дол. Нижче , ніж в кінці грудня.

  Стрімке падіння курсу ліри тисне на купівельну активність в сегменті сталевого прокату в Туреччині. Індикативні ціни угод на г / к і х / к рулони в останній тиждень становили 535-550 і 620-640 дол. / Тонну EXW при пропозиціях в 540-560 дол. / Тонну і 650-660 дол. / Тонну EXW відповідно.

  На думку експертів УПЕ, в Китаї експортні ціни на г / к прокат будуть підвищуватися, тому що трейдери ще не встигли повною мірою сформувати запаси з урахуванням наближення активізації споживання в весняні місяці. В таких умовах, у другій половині січня, швидше за все, буде реалізовано підвищення цін на березневий прокат. Але вже в лютому очікуються цінові поступки.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Комплексом протикорабельних ракет «Нептун» зацікавилися три іноземні країни

  У вітчизняному ракетному протикорабельному комплексі РК-360МЦ «Нептун» зацікавлені три країни.Про це в інтерв’ю для «Новинарня»...

  Китайська компанія хоче інвестувати у виробництво електрокарів в Україні

  Один з китайських виробників електромобілів планує розташувати своє виробництво в Україні.Про це розповів генеральний директор Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і...

  «Артем» провів випробування боєприпасів калібру 155-мм (фото)

  ДАХК «Артем», який входить до складу ДК «Укроборонпром» випробував власний боєприпас калібру 155 мм.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Промислове виробництво в Україні зросло на 2,1%

  За січень-червень 2021 року обсяги промислового виробництва в Україні зросли на 2,1% у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року.

  Літак Ан-70 відновив польоти після тривалого простою (відео)

  Середньомагістральний вантажний літак Ан-70, в рамках підготовки до святкового параду на День Незалежності, 23 липня повернувся у небо після тривалої перерви.

  На Запоріжжі аграрії відзначають значне збільшення врожайності

  Згідно з нинішніми даними, цього року урожай у Запорізькій області набагато більший у порівнянні з минулими роками.Про це...

  Дизель-потяг ДПКр-2 Крюківського вагонобудівного заводу проїхав вже майже мільйон кілометрів

  Дизель-поїзд ДПКр-2 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу з моменту введення в експлуатацію в жовтні 2015 року та станом на 18 липня поточного року...

  EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

  Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Зараз читають

  У Миколаєві розробили новий проєкт десантного катера

  Миколаївське державне підприємство «Дослідно-проектний центр кораблебудування» (ДПЦК) розробило і представило проєкт нового десантного катера «Пелікан».

  Повітряні сили готові замовити розробку українських ЗРК середньої та великої дальності

  Повітряні сили Збройних сил України опрацьовують попередні вимоги та готові замовити розробку українських ЗРК середньої та великої...

  Морська охорона замовила навігаційний ремонт плавучої казарми

  Плавучу казарму проєкту Р-140 Морської охорони очікує навігаційний ремонт.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Українська компанія представила оновлені захисні плити та плаваючі бронежилети

  Компанія «Темп-3000» на виставці «Зброя та безпека 2021» представила оновлені захисні плити та плаваючі бронежилети.