9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

Торік «Інтерпайп» сплатив майже три мільярди гривень податків та зборів

Українська промислова компанія «Інтерпайп» протягом 2021 року перерахувала до бюджетів усіх рівнів та позабюджетних фондів 2,96 млрд гривень.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

У порівнянні з 2020 роком обсяг податкових відрахувань збільшився на 17%, що пов’язано, головним чином, зі зростанням виробництва готової продукції.

Відрахування до державного бюджету склали близько 1,88 млрд гривень (+20%), до місцевих бюджетів – близько 614 млн гривень (+8,5%). Ще близько 471 млн грн (+15%) компанія перерахувала як ЄСВ.

Зазначається, що обсяг сплачених «Інтерпайпом» податків минулого року втричі перевищує бюджет такого великого міста, як Нікополь, або у 6 разів бюджет Новомосковська.

«У 2021 році кожна тонна виробленої нами трубної та залізничної продукції принесла бюджету України понад 3800 грн. Це вкотре доводить, що розвиток виробництва та експорту товарів з високою доданою вартістю забезпечує країні приплив валюти, робочі місця та наповнення бюджетів усіх рівнів», – повідомив директор з економіки та фінансів «Інтерпайп» Сергій Кузьменко.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають