9.5 C
Alba Iulia
Середа, 25 Травня, 2022

Торік «АрселорМіттал» сплатив 14,6 млрд гривень податків та зборів

ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» за підсумками 2021 року сплатило 14,6 млрд грн податків та зборів, що у 2,3 раза більше в порівнянні з 2020 роком.

Про це йдеться у повідомленні на сайті компанії, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Комбінат за рік сплатив до державного бюджету 7,2 млрд грн, а до місцевих бюджетів – 1,9 млрд грн. Підприємство перерахувало 1,1 млрд грн єдиного соціального внеску та 4,4 млрд грн як ПДВ при імпорті сировини та матеріалів.

«Ми більш ніж удвічі збільшили обсяг податкових платежів, незважаючи на нелегке друге півріччя минулого року, коли ситуація на світовому ринку металопродукції та залізорудної сировини суттєво погіршилася. Наприкінці 2021 року вартість електроенергії для нашого підприємства зросла майже вдвічі, природного газу – у 7 разів. Незважаючи на всі виклики, ми забезпечуємо стабільне надходження валютної виручки та податків до державного бюджету та місцевих громад», – прокоментував Сергій Плічко, фінансовий директор «АрселорМіттал».

Загалом за 16 років роботи підприємство сплатило 90,3 млрд грн податків та зборів. З них – 23,2 млрд грн податку на прибуток.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають