9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 23 Липня, 2021

Сумське НВО відправило на гідровипробування ємність для німецької компанії IBG

 • На поточному тижні у ПАТ «Сумське НВО» почалася вервечка гідровипробувань ємнісного устаткування, котре виготовляється згідно з договором із компанією Ingenieurbüro R. Großmann GmbH & Co. KG (IBG).

  Дана техніка замінить застаріле обладнання, застосовуване в установці осушення газу, реконструкцією котрої займаються німецькі партнери. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

  Зокрема, нині наближається до завершення виробництво партії технологічно складного ємнісного устаткування. «Першою до фінішу має дістатися рефлюксна ємність. Саме з неї стартувало тестування підвищеним гідравлічним тиском за присутності представників замовника. Далі у черзі – ємність для зберігання свіжого триетиленгліколю», – пояснює Сергій Гребеник – начальник цеху №8, де дана продукція створюється.

  За словами співрозмовника, на наступному тижні на ретельні іспити повинен вирушити блок дегазатора. Потім аналогічна процедура очікує ще два блоки, кожен з яких базується на вугільному і патронному фільтрах. Наприкінці вересня на стадію гідровипробувань має вийти і найбільша одиниця техніки, над якою працюють у цеху №8 в рамках реалізації даного контракту, – аварійно-дренажна ємність. Це горизонтальний зразок устаткування довжиною 8,5 м та діаметром 3 м. Він призначений для підземного використання.

  Принагідно відзначимо, що поетапно розгортається виробництво за наступною угодою компанії IBG, що передбачає постачання турбокомпресорного агрегата потужністю 12 МВт та низки супутнього станційного обладнання. Німецькі партнери очікують готову продукцію для розширення компресорної станції до кінця нинішнього року.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Укрзалізниця у першому півріччі перевезла 23 мільйони тонн мінбудматеріалів

  "Укрзалізниця" за перше півріччя 2021 року перевезла залізницею у внутрішньому сполученні майже 23,3 мільйонам тонн мінбудматеріалів, що...

  З аеропорту Ужгорода виконали перший міжнародний рейс

  Аеропорт Ужгород обслужив перший міжнародний рейс з моменту відновлення роботи аеропорту.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Уряд дозволив здійснювати експорт військової продукції ще двом українським підприємствам

  Уряд надав ТОВ «ЮА.РПА» та ПАТ «Науково-технічний комплекс «Електронприлад» повноваження на експорт товарів військового призначення власного виробництва.Передає Національний Промисловий...

  Херсонське підприємство відремонтувало чотири понтони для Ізмаїльського морвокзалу

  На Ізмаїльському морському вокзалі на штатні місця встановлені чергові два з чотирьох відремонтованих понтони.Про це поінформували в Адміністрації...

  Служба безпеки України закуповує багатоканальні радіоприймальні пристрої

  ТОВ «Науково-технічний центр радіотехнічних систем Академії наук прикладної радіоелектроніки» перемогло у тендері Служби безпеки України на постачання багатоканальних радіоприймальних пристроїв КХ-діапазону.

  КВБЗ за перше півріччя виготовив 368 вантажних вагонів

  Крюківський вагонобудівний завод у січні-червні 2021 року, у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року, зменшив виробництво вантажних вагонів на 61%, або на...

  Чеська САУ DANA M2 пройшла всі випробування в Україні

  Чеська колісна самохідна артилерійська установка 152-мм DANA M2 на шасі Tatra успішно пройшла всі випробування українських військових, включно з вогневими.

  У Миколаєві розробили новий проєкт десантного катера

  Миколаївське державне підприємство «Дослідно-проектний центр кораблебудування» (ДПЦК) розробило і представило проєкт нового десантного катера «Пелікан».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Зараз читають

  Пошуково-рятувальна служба відновить власний плавучий причал

  Морська пошуково-рятувальна служба відновить плавучий причал для власних суден.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Рятувальники Луганщини отримали автоцистерну на базі вантажівки КрАЗ

  Рятувальники міста Старобільськ Луганської області отримали на оперативне чергування автоцистерну АЦ-8-50-530 на шасі автомобіля КрАЗ 6511.

  Центральний ГЗК розпочав виробляти сировину для переходу на “зелену” металургію

  Україна має великий потенціал у питанні декарбонізації металургійної галузі, особливо після переходу на нові технології, такі як...

  Херсонське підприємство відремонтувало чотири понтони для Ізмаїльського морвокзалу

  На Ізмаїльському морському вокзалі на штатні місця встановлені чергові два з чотирьох відремонтованих понтони.