9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 8 Грудня, 2023

“Стальканат-Силур” зможе наростити продажі в Євросоюз

Єврокомісія скасувала антидемпінгове мито на сталеві канати з України і Молдови. Найбільший український виробник – “Стальканат-Силур” (Одеса)

Європейська комісія (ЄК) вирішила не продовжувати антидемпінгове мито на імпорт сталевих канатів походженням з України та Молдови. Обмеження діяло з 1999 року. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Delo.ua

Відповідне офіційне повідомлення про припинення дії мита з 10 лютого 2017 року опубліковане в Офіційному журналі ЄС.

2 лютого заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України – продавці України Наталія Микольська анонсувала, що ЄС в найближчі дні скасує антидемпінгове мито щодо сталевих канатів з України.

“Очікуємо в найближчі дні, що Європейський Союз скасує антидемпінгове мито проти імпорту сталевих канатів з України. Після майже 19 років їх дії. Це були одні з 2 останніх антидемпінгових заходів проти #uaexports в # ЄС. Ці заходи фактично привели до повного закриття Європейського ринку для українського виробника “Стальканат-Силур”, – констатувала заступник міністра.

За її словами, український виробник і МЕРТ активно працювали з ЄК в 2014 році, що призвело до істотного зниження антидемпінгових мит в 2015 році – до 10,5%.

Останні новини:

Зараз читають