9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

Протягом трьох років на Дніпровському металургійному заводі проведуть масштабну реконструкцію

Президент фінансово-промислової групи DCH Олександр Ярославський заявив, протягом 3-х років на підприємстві буде проводитися масштабна реконструкція доменного і коксохімічного виробництва.

Про це він заявив на зустрічі з журналістами на «Дніпровському металургійному заводі». Передає Національний промисловий портал, з посиланням на “МОСТ ДНЕПР“.

Перша ейфорія після покупки заводу вже пройшла, і тепер можу сказати, що «Петрівка» нам дісталася, м’яко кажучи, у зношеному стані. 14 років тут кінь не валявся, – розповів Ярославський.

Що стосується доменного виробництва, то на сьогодні повністю зупинена 3 домна. Ведеться будівництво практично нової домни, на що буде витрачено близько 300 млн грн. У 2019 планується зупинити доменну піч №2 і точно також будуть її з нуля реконструювати.

Протягом 3-х років ми маємо намір реконструювати всі батареї, зараз роботи ведуться на батареї №5. На ці цілі плануємо направити 20 млн доларів інвестицій, в результаті чого отримаємо практично новий коксохім. Всі роботи проводяться з урахуванням необхідних екологічних норм і стандартів, – додає Олександр Ярославський.

Ще 50 млн доларів планується інвестувати в лінію безперервного розливання сталі.

Президент фінансово-промислової групи DCH Олександр Ярославський також додав, що з липня заробітна плата на «Дніпровському металургійному заводі» була підвищена на 20%.

Середня зарплата по підприємства з липня становить 14 300 грн. Будемо намагатися крокувати в ногу з часом. Наше завдання – підвищити ефективність виробництва і якість продукції, що випускається. Коли ці цілі будуть досягнуті, збільшимо і зарплату, – сказав він.

ДМЗ – одне з провідних підприємств України з виробництва чавуну, сталі і прокату. З березня 2018 року входить до складу групи DCH Олександра Ярославського.

Останні новини:

Зараз читають