9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

Покровський ГЗК продовжує збірку рейкошпальної решітки для потреб комбінату

За програмою ПТР-2017 заплановано замінити 1 кілометр РШР на залізних магістралях комбінату. Це завдання виконано майже на 50%.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Слід нагадати, що плани для ділянки, що складається з 8 осіб, встановлювалися чималі – збирати 2 ланки за зміну. Довжина однієї ланки решітки становить 12,5 метрів. А для того, щоб її зібрати, необхідно укласти 20 шпал вагою по 270 кг, 40 комплектів скріплень по 11 кг і 2 рейки по 808 кг. Ще закриття 160 болтових з’єднань. Вже зараз можна констатувати, що за зміну, при наявності ТМЦ, збирається в середньому 2,4 ланки.

Зусиллями комбінату на сьогоднішній день повністю виконало зобов’язання по збірці РШР для Нікопольського і Запорізького феросплавних заводів. Для Нікопольського феросплавного заводу зібрали 937,5 метрів решітки, а для  Запорізького феросплавного заводк зібрали 237,5 метрів решітки іншого типу.

Якщо говорити про власні потреби комбінату, то за програмою ПТР-2017 заплановано замінити 1 кілометр РШР на залізних магістралях комбінату. Це завдання виконано майже на 50%: зібрано 39 ланок з 80 необхідних, 24 з яких вже укладені в шлях. Завдяки цьому нова РШР замінила застаріле полотно на перегоні станцій «Бункерна-Фабрична» і частково на самій станції «Фабрична».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають