9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

Південний ГЗК наростив випуск концентрату до 30-річного максимуму

Південний гірничо-збагачувальний комбінат (Південний ГЗК) у 2021 році, за оперативними даними, збільшив випуск залізорудного концентрату на 5,5% у порівнянні з 2020 роком – до 13,5 млн тонн.

Виробничий показник є найвищим за останні 30 років, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Про це заявив генеральний директор ПГЗК Костянтин Федін у повідомленні на сторінці підприємства у Facebook.

За його словами, у 2021 році Південний ГЗК реалізував низку інвестиційних проєктів. Серед них – завершення реконструкції двох технологічних секцій на першій рудозбагачувальній фабриці. Очікується, що запуск секцій в експлуатацію дозволить наростити виробничу потужність підприємства та підвищити якість продукції, що випускається.

blank
Південний ГЗК

Підприємство також інвестувало у розвиток соціальної інфраструктури Кривого Рогу та Новолатівської об’єднаної територіальної громади. Серед ключових проєктів – завершення першої черги реконструкції площі Гірницької слави у мікрорайоні Південний, ремонт навчальних майстерень Політехнічного коледжу та модернізація амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі Зелена Балка.

«У 2022 році ПГЗК запланував реалізувати низку програм технологічного та соціально-інфраструктурного розвитку підприємства. За своєю амбітністю їх можна порівняти з проєктами перших десятиліть будівництва комбінату», – повідомив Костянтин Федін.

blank
Фото: uaprom.info

Довідка

Південний гірничо-збагачувальний комбінат – один з основних виробників залізорудної сировини в Україні. Він спеціалізується на видобутку та збагаченні бідних залізистих кварцитів для отримання залізорудного концентрату (67,7% заліза) та доменного агломерату (58,18% заліза).

Виробничі потужності комбінату складають 29 млн тонн сирої руди та 11 млн тонн концентрату на рік.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають