9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

Південний гірничо-збагачувальний комбінат відновлює роботу

Сьогодні, 7 листопада, Південний гірничо-збагачувальний комбінат у Кривому Розі поновлює роботу.

У листопаді підприємство планує отримати 173 тисячі тонн залізного концентрату, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Свої Кривий Ріг.

Дві рудозбагачувальні фабрики працюватимуть у цілодобовому режимі. Відновлюється робота й в кар’єрі Південного ГЗК. Планується, що гірники видобудуть і направлять на переробку 398 тисяч тонн залізної руди. Транспортуватимуть сировину залізничним транспортом.

Зі зниженим навантаженням розпочинається виробництво в управлінні залізничного транспорту, дробильно-транспортному комплексі, цеху шламових систем. Персонал підрозділів виходить з простою частково. Також працюватимуть допоміжні цехи підприємства.

blank
Осепрокатний стан на металургійному заводу “Каметсталь”. Скріншот з відео пресслужби підприємство

Товарну продукцію направлять до металургійних підприємств «Каметсталь» та «Запоріжсталь».

«Об’єм виробництва, звичайно, дуже малий. План листопада 2022 року складає лише 13,4 % у порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Але все ж – це набагато краще, ніж 4 місяці простою», – кажуть на підприємстві.

Серед причин зменшення об’ємів – унеможливлення експорту морем з портів Одеси та дефіцит електроенергії, що виник з початку жовтня.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають