9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

ПАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ» у 2016 році перерахувала до державного бюджету рекордну суму податків і зборів

blankПАТ «Запоріжсталь» в 2016 році збільшив податкові перерахування в бюджет України на 28% (на 704 млн гривень), направивши до державної скарбниці рекордну суму в розмірі 3,2 млрд гривень. У 2015 році комбінат виплатив державі 2,5 млрд гривень податків і зборів.

Обсяг податкових відрахувань підприємства до місцевого бюджету в 2016 році зріс на 66% (на 255 млн гри-вен) – до 640 млн гривень. У 2015 році цей показник становив 385 млн гривень повідомляє пресс-служба підприємства.

Комбінат щорічно нарощує обсяг відрахувань до бюджетів всіх рівнів, незважаючи на кризу в галузі, зокрема зниження попиту і цін на металопродукцію, триваючий занепад внутрішнього ринку, тиск монополій. Зміцнити свої позиції ПАТ «Запоріжсталь» вдалося за рахунок ефективної ра-боти, спрямованої на зниження витрат, реалізації великих модернізаційних проектів, програм енергозбереження, підвищення якості продукції, ефективного використання виробничих ресурсів.

«Збільшення виплати податків в першу чергу свідчить про прозору роботу комбінату «Запоріжсталь» . Податки – це стабільна виплата зарплат і пенсій бюджетникам, працююча економіка, реалізація важливих інфраструктурних проектів, нормальне життя Запоріжжя і Запорізького краю. Ми це розуміємо і, зі свого боку, робимо все необхідне для того, щоб забезпечити своєчасне надходження податків в повному обсязі », зазначив Генеральний директор ПАТ «Запоріжсталь» Ростислав Шурма.
Ефективна робота комбінату «Запоріжсталь» відбилася на зростанні заробітної плати співробітників, яка в 2016 році збільшилася на 16,8%, склавши за підсумками грудня 2016 року в середньому по комбінату 11120 гривень.

ПАТ «Запоріжсталь» є одним з найбільших платників податків України та Запорізької області. Комбінат входить в ТОП-100 найбільших платників податків України, який становить Державна фіскальна служба за підсумками сплати податків до зведеного бюджету країни.

Останні новини:

Зараз читають