9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

ПАТ «Енергомашспецсталь» виконає чергове замовлення для європейського ринку.

ПАТ «Енергомашспецсталь» розпочало виробництво нової партії заготовок для механічного заводу «ELTECH». Це замовлення буде виконано в рамках контракту, укладеного між ЕМСС і Zaklad Mechaniczny ELTECH sp.z.o.o.

Згідно укладеного контракту Енергомашспецсталь виготовить і поставить на польський завод «ELTECH» деталі для енергетичного обладнання в обсязі 12 роликів, загальною вагою 90,2 тонни. Повідомляє Національний промисловий портал.

Деталі, що призначені для виготовлення електромашин, будуть доставлені в місто Ельблонг (Польща) в серпні-вересні 2017 року. ТОВ «ELTECH» надає послуги механічної обробки важких деталей машин для суднобудівної, ливарної, енергетичної, та інших галузей.

ПАТ «Енергомашспецсталь» розташоване в місті Краматорськ (Донецька область) і спеціалізується на виробництві спеціальних литих і кованих виробів індивідуального і дрібносерійного виробництва для металургії, суднобудування, енергетики (вітро-, паро-, гідро-, атомної) і загального машинобудування. Підприємство володіє новітніми металургійним, метало- та механообробним обладнанням, і здатне виконувати повний цикл виробництва.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають