9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Жовтня, 2021

Основні трубні підприємства України у січні-листопаді 2017 року збільшили виробництво труб з чорних металів на 23,4%

 • Трубні підприємства України наростили виробництво майже на чверть.

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на uaprom.info.

  Основні трубні підприємства України в січні-листопаді 2017 року збільшили виробництво труб з чорних металів на 23,4% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року – до 964,3 тис. тонн, в тому числі в листопаді випущено 89,7 тис. тонн.

  Як повідомили в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) в середу, що не входять в об’єднання «Укртрубопром» підприємства за 11 місяців поточного року наростили випуск труб на 17,7% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 322,4 тис. тонн , в тому числі в листопаді справили 28,6 тис. тонн.

  При цьому в МЕРТ уточнили, що не входять в «Укртрубопром» Маріупольський меткомбінат (ММК) збільшив випуск труб на 75,2% – до 143,7 тис. тонн труб (в листопаді – 12,7 тис. тонн), тоді як «Комінмет» скоротив на 6,9% – до 178,7 тис. тонн (15,9 тис. тонн).

  Як повідомляв «Укртрубопром», трубні підприємства об’єднання за підсумками січня-листопада поточного року збільшили виробництво продукції на 26,6% – до 643,2 тис. тонн, зробивши в листопаді 61,1 тис. тонн труб.

  Так, Харцизький трубний завод (ХТЗ, Донецька обл.), Що знаходиться на НКТ, в січні-листопаді-2017 справив 3,4 тис.тонн труб (в березні-листопаді простоював), тоді як за 11 місяців 2016 – 19,2 тис. тонн.

  Випуск труб на «Інтерпайп-НТЗ» за вказаний період зріс на 62,4% – до 233,7 тис. тонн (в листопаді вироблено 21 тис. тонн), на «Інтерпайп НМТЗ» зафіксовано зниження на 11,2% – до 90 , 7 тис. тонн (9,3 тис. тонн). «Інтерпайп Ніко Тьюб» наростив виробництво на 37,2% – до 274,9 тис. тонн (27,8 тис. тонн).

  Дніпропетровський трубний завод (ДТЗ) знизив випуск труб на 23,4% – до 16,4 тис. тонн (0,9 тис. тонн). «Сентравіс» наростив виробництво на 9% – до 17 тис. тонн нержавіючих труб (1,7 тис. тонн).

  Завод «Трубосталь» збільшив виробництво на 8% – до 2,7 тис. Тонн труб (0,2 тис. тонн), «ЮТіСТ» – на 46,7%, до 4,4 тис. тонн (0,2 тис. тонн).

  З великих українських предпріятій¸ випускають труби, в об’єднання «Укртрубопром» не входять Маріупольський меткомбінат (ММК) і «Комінмет».


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Міноборони запроваджує сучасні підходи у розробці нового озброєння і техніки

  Міністерство оборони України оголосило про запровадження сучасних підходів у розробці нового озброєння, замість дослідно-конструкторських робіт, які тривають...

  Один з українських агрохолдингів планує збільшити експорт пшениці до Саудівської Аравії

  “Контінентал Фармерз Груп” планує вдвічі збільшити експорт пшениці до Саудівської Аравії.“Контінентал Фармерз Груп” багато експортує зерна в Китай,...

  ЮТЕМ-ЗМК виготовить металоконструкції для добудови аквапарку на Полтавщині

  Завод металоконструкцій і нестандартного обладнання ЮТЕМ-ЗМК підписав контракт на виробництво металоконструкцій для будівництва відкритого аквапарку в Полтавській області.

  В “Укрзалізниці” озвучили собівартість перевезення одного пасажира

  В середньому собівартість перевезення одного пасажира дальнього сполучення для "Укрзалізниці" може досягати 600 гривень, а в приміському - 80 гривень.

  На завершальний етап вийшло об’єднання Турбоатома та Електроважмашу

  Про це розповів виконувач обов'язків голови Харківської обласної адміністрації Олександр Скакун після наради у прем'єр-міністра, присвяченої новому харківському концерну «Українські енергетичні машини».

  У 2023 році може почати роботу Український кліматичний фонд

  Одне з головних завдань - заручитися підтримкою міжнародних фінансових організацій, які зможуть стати інвесторами.Про це передає Національний Промисловий Портал з...

  ВРУ ратифікувала угоду з ЄБРР щодо розвитку логістичної мережі Укрпошти

  Верховна Рада 21 жовтня ратифікувала гарантійну угоду "Проєкт розвитку АТ" Укрпошта ": Логістична мережа і Сільське відділення" між Україною та Європейським банком...

  На Донеччині планують побудувати содовий завод

  У Донецькій області планується створити нове виробництво кальцинованої соди в рамках проєкту індустріального хімічного парку "Слов'янський". Про це повідомляє пресслужба Донецької ОДА,...

  Зараз читають

  Український «Руслан» доставить на Гуам гелікоптер ВМС Німеччини

  На Маріанський острів Гуам український літак Ан-124-100 «Руслан» доставить вертоліт «Sea Lynx» військових Німеччини.

  ВМС України замовляють нове спеціальне водолазне спорядження

  Військово-морські сили ЗС України виклали тендер на закупівлю спеціального водолазного спорядження.Передає Національний Промисловий Портал з...

  У Житомирі в тестовому режимі запустили нову ТЕЦ на альтернативному паливі

  Теплоелектростанцію у Житомирі, котра працюватиме на подрібненій деревині, планують повноцінно запустити в роботу у грудні 2021 року.

  Збройні сили України використовують мінні трали на базі HMMWV (фото)

  Сухопутні підрозділи Збройних сил України мають на озброєнні мінні трали для автомобілів HMMWV.Передає Національний...