9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 12 Квітня, 2021

Основні трубні підприємства України у січні-листопаді 2017 року збільшили виробництво труб з чорних металів на 23,4%

 • Трубні підприємства України наростили виробництво майже на чверть.

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на uaprom.info.

  Основні трубні підприємства України в січні-листопаді 2017 року збільшили виробництво труб з чорних металів на 23,4% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року – до 964,3 тис. тонн, в тому числі в листопаді випущено 89,7 тис. тонн.

  Як повідомили в Міністерстві економічного розвитку і торгівлі (МЕРТ) в середу, що не входять в об’єднання «Укртрубопром» підприємства за 11 місяців поточного року наростили випуск труб на 17,7% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року – до 322,4 тис. тонн , в тому числі в листопаді справили 28,6 тис. тонн.

  При цьому в МЕРТ уточнили, що не входять в «Укртрубопром» Маріупольський меткомбінат (ММК) збільшив випуск труб на 75,2% – до 143,7 тис. тонн труб (в листопаді – 12,7 тис. тонн), тоді як «Комінмет» скоротив на 6,9% – до 178,7 тис. тонн (15,9 тис. тонн).

  Як повідомляв «Укртрубопром», трубні підприємства об’єднання за підсумками січня-листопада поточного року збільшили виробництво продукції на 26,6% – до 643,2 тис. тонн, зробивши в листопаді 61,1 тис. тонн труб.

  Так, Харцизький трубний завод (ХТЗ, Донецька обл.), Що знаходиться на НКТ, в січні-листопаді-2017 справив 3,4 тис.тонн труб (в березні-листопаді простоював), тоді як за 11 місяців 2016 – 19,2 тис. тонн.

  Випуск труб на «Інтерпайп-НТЗ» за вказаний період зріс на 62,4% – до 233,7 тис. тонн (в листопаді вироблено 21 тис. тонн), на «Інтерпайп НМТЗ» зафіксовано зниження на 11,2% – до 90 , 7 тис. тонн (9,3 тис. тонн). «Інтерпайп Ніко Тьюб» наростив виробництво на 37,2% – до 274,9 тис. тонн (27,8 тис. тонн).

  Дніпропетровський трубний завод (ДТЗ) знизив випуск труб на 23,4% – до 16,4 тис. тонн (0,9 тис. тонн). «Сентравіс» наростив виробництво на 9% – до 17 тис. тонн нержавіючих труб (1,7 тис. тонн).

  Завод «Трубосталь» збільшив виробництво на 8% – до 2,7 тис. Тонн труб (0,2 тис. тонн), «ЮТіСТ» – на 46,7%, до 4,4 тис. тонн (0,2 тис. тонн).

  З великих українських предпріятій¸ випускають труби, в об’єднання «Укртрубопром» не входять Маріупольський меткомбінат (ММК) і «Комінмет».


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability, був успішно протестований і введений...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Зараз читають

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять"...

  Збройні сили України замовили близько десятка модернізованих БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу

  Збройні сили України замовили близько десятка спеціалізованих бронетягачів БТС-4 у Львівського бронетанкового заводу. Про плани з цьогорічного...

  Херсон зафрахтував п’ять теплоходів для річкових перевезень

  ДП "Адміністрація річкових портів" і КП "Херсонкомунтранссервіс" Херсонської міської ради уклали ряд договорів про передачу в бербоут-чартер...

  Спеціалісти КНУ імені Тараса Шевченка сприятимуть розвитку регіонів та ОТГ

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка займатиметься освітнім розвитком об’єднаних територіальних громад України. Таку домовленість було затверджено в...