9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Травня, 2023

Один з найбільших виробників нержавіючих труб у Європі запускає в роботу нове виробництво в Ужгороді

Компанія «Сентравіс», один з найбільших у Європі постачальників нержавіючих труб, запустила основні процеси на новому виробничому майданчику в Ужгороді.

Про це заявив директор з продажів компанії Артем Атанасов у листі клієнтам, передає Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Найближчим часом компанія планує запустити повний цикл виробництва труб на новому підприємстві.

«Основні процеси вже запущені на новому виробництві в Ужгороді. Ми готуємося до повноцінного запуску та з оптимізмом дивимось у майбутнє України та компанії», – зазначив він.

За його словами, основний виробничий майданчик у Нікополі продовжує працювати.

«Вдень ми отримуємо на 20% менше необхідної кількості електроенергії, однак вночі працюємо на повну потужність, оскільки електроенергія постачається в повному обсязі. Усе наше обладнання запущено, працюють гарячий та холодний цехи», – констатував Артем Атанасов.

Зазначається, що команда логістики компанії постійно контролює найбільш безпечні способи доставки готової продукції клієнтам. Офіси продажів працюють у всьому світі – в Ессені, Мілані, Кракові, Лугано, Х’юстоні та Дубаї.

Як зазначив директор з виробництва «Сентравіс» Андрій Красюк в інтерв’ю GMK Center, на новому підприємстві планується запустити виробництво обсягом приблизно 25% від того, що до війни робили в холодному цеху на основних потужностях в Нікополі.

Перші труби на обробку планували видати в січні 2023 року. Спочатку нове виробництво залежатиме від гарячих потужностей у Нікополі – з порожнистої штанги будуть виробляти трубу-заготовку. У майбутньому планується залучати постачальників труб-заготовок з Європи та Індії.

Останні новини:

Зараз читають