9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 13 Квітня, 2021

Об’єднана гірничо-хімічна компанія у 2018 збільшить інвестиції в реконструкцію виробництва більш ніж у два рази

 • ПАТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія” (ОГХК), в управління якого передано Вільногірський гірничо-металургійний комбінат (ВГМК, Дніпропетровська обл.) і Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат (ІГЗК, Житомирська обл.), має намір наростити інвестиції в реконструкцію виробництва більш ніж вдвічі, направивши на ці цілі понад 200 млн грн.

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  У цьому році розпочались модернізації на філіях ПАТ” ОГХК “. На наступний рік компанія планує серйозно взятися за оновлення основного виробництва – збагачувальних фабрик. 2018 рік стане роком реконструкції виробництва. Думаю, що інвестиції в наступному році вдвічі перевершать рівень 2017 року. остаточну цифру поки важко назвати, адже інженери ще не прийшли до висновку, які саме варіанти будівництва фабрик вибрати, їх кілька. Але ми вийдемо за межі 200 млн грн і це буде черговий рекорд нашої компанії, – повідомляється в інтерв’ю корпоративному виданню в.о. голови правління ОГХК Олександра Гладушко.

  За його словами, зараз фахівці ОГХК прораховують вартість і технічні можливості будівництва нової фабрики чорнових концентратів на “ІГЗК”, оскільки існуючих потужностей комбінату не вистачає. Філія починає підготовку до розробки нових площ Межирічанського родовища – Букинська ділянка цього родовища, яку буде освоювати Іршанський ГЗК, має запаси на рівні 19 млн тонн титанової руди.

  Очікувані обсяги виробництва ільменітового концентрату становлять 700 тис. тонн, що становить приблизно трирічне завантаження комбінату роботою.

  На Вільногірський комбінат опрацьовується варіант будівництва фабрики по переробці хвостосховищ – вона знадобиться, коли будуть вичерпані запаси титанової сировини на ділянці Малишевського родовища, який розробляє філія. З цієї причини будівництво фабрик на філіях – невідкладне завдання.

  Планується придбати нове обладнання в лабораторію “ВГМК”. Оновлення цього підрозділу допоможе істотно поліпшити якість роботи відділу збуту і поліпшити відносини зі споживачами.

  За три роки ми зробили серйозний ривок у розвитку, в становленні компанії, успішно подолали кризу, яка вдарила по титановому ринку і нашим споживачам. Попереду – дати комбінатам друге життя – отримати в розробку нові ділянки, підготувати виробництво до роботи в нових умовах, модернізувати допоміжні підрозділи, що працюють на кінцеве ланка – виробництво готової продукції. Потрібно далі оновлювати транспортний підрозділи філії, щоб уникнути дефіциту спецтехніки, – резюмував керівник підприємства.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Нігерія споживає чверть експорту українських ковбасних виробів

  Нігерія є найбільшим імпортером українських ковбасних виробів, її частка складає рівно чверть.Передає Національний Промисловий...

  “Антонов” замовив у США розробку системи завантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178

  Американські підрядники за 2,6 мільйона доларів розробляють системи завантаження, розвантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178-100Р Повітряних Сил Збройних сил України.

  Метінвест купує найбільшого виробника коксівного вугілля в Україні

  Metinvest B.V. придбала додатковий пакет акцій найбільшого в Україні виробника коксівного вугілля, тим самим збільшивши ефективну частку володіння Групи до рівня контрольної.

  «Океан» розпочав роботи зі створення нового затвору для найбільшого в Україні сухого доку (фото)

  Суднобудівний завод «Океан» розпочав роботи зі створення нового затвору сухого доку, який є найбільшим на материковій частині України.

  Благодійники подарували ЗСУ броньований позашляховик (фото)

  Підприємці-благодійники з Черкащини, які представляють компанію LNZ Group, передали українській армії броньований позашляховик.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на АрміяInform.

  Кабмін схвалив надання “Укравтодору” нових держгарантій на 10 мільярдів гривень

  Уряд України затвердив надання у 2021 році Агентству автомобільних доріг України ("Укравтодор") державних гарантій на 10 мільярдів гривень і перелік проєктів, на...

  Український ударний безпілотник Bayraktar TB2 вперше працював на сході України

  Український середньовисотний ударний безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 9 квітня 2021 року уперше працював на Сході України.Передає Національний Промисловий...

  Кабмін схвалив основні показники Державного оборонного замовлення на три роки

  Уряд України схвалив основні показники Державного оборонного замовлення на три роки.Про це повідомила пресслужба Міністерства з питань стратегічних галузей промисловості...

  Зараз читають

  Розпочалась реконструкція автомобільного мосту через Північно-Кримський канал на автодорозі Р-47

  У Херсонській області "Укравтодор" розпочав реконструкцію 60-річного 111-метрового мосту, який забезпечує рух автомобільного транспорту через Північно-Кримський канал...

  Спеціалісти КНУ імені Тараса Шевченка сприятимуть розвитку регіонів та ОТГ

  Київський національний університет імені Тараса Шевченка займатиметься освітнім розвитком об’єднаних територіальних громад України. Таку домовленість було затверджено в...

  Кабмін схвалив надання “Укравтодору” нових держгарантій на 10 мільярдів гривень

  Уряд України затвердив надання у 2021 році Агентству автомобільних доріг України ("Укравтодор") державних гарантій на 10 мільярдів...

  Український ударний безпілотник Bayraktar TB2 вперше працював на сході України

  Український середньовисотний ударний безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2 9 квітня 2021 року уперше працював на Сході України.