9.5 C
Alba Iulia
Середа, 6 Грудня, 2023

Об’єднана гірничо-хімічна компанія у 2018 збільшить інвестиції в реконструкцію виробництва більш ніж у два рази

ПАТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія” (ОГХК), в управління якого передано Вільногірський гірничо-металургійний комбінат (ВГМК, Дніпропетровська обл.) і Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат (ІГЗК, Житомирська обл.), має намір наростити інвестиції в реконструкцію виробництва більш ніж вдвічі, направивши на ці цілі понад 200 млн грн.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

У цьому році розпочались модернізації на філіях ПАТ” ОГХК “. На наступний рік компанія планує серйозно взятися за оновлення основного виробництва – збагачувальних фабрик. 2018 рік стане роком реконструкції виробництва. Думаю, що інвестиції в наступному році вдвічі перевершать рівень 2017 року. остаточну цифру поки важко назвати, адже інженери ще не прийшли до висновку, які саме варіанти будівництва фабрик вибрати, їх кілька. Але ми вийдемо за межі 200 млн грн і це буде черговий рекорд нашої компанії, – повідомляється в інтерв’ю корпоративному виданню в.о. голови правління ОГХК Олександра Гладушко.

За його словами, зараз фахівці ОГХК прораховують вартість і технічні можливості будівництва нової фабрики чорнових концентратів на “ІГЗК”, оскільки існуючих потужностей комбінату не вистачає. Філія починає підготовку до розробки нових площ Межирічанського родовища – Букинська ділянка цього родовища, яку буде освоювати Іршанський ГЗК, має запаси на рівні 19 млн тонн титанової руди.

Очікувані обсяги виробництва ільменітового концентрату становлять 700 тис. тонн, що становить приблизно трирічне завантаження комбінату роботою.

На Вільногірський комбінат опрацьовується варіант будівництва фабрики по переробці хвостосховищ – вона знадобиться, коли будуть вичерпані запаси титанової сировини на ділянці Малишевського родовища, який розробляє філія. З цієї причини будівництво фабрик на філіях – невідкладне завдання.

Планується придбати нове обладнання в лабораторію “ВГМК”. Оновлення цього підрозділу допоможе істотно поліпшити якість роботи відділу збуту і поліпшити відносини зі споживачами.

За три роки ми зробили серйозний ривок у розвитку, в становленні компанії, успішно подолали кризу, яка вдарила по титановому ринку і нашим споживачам. Попереду – дати комбінатам друге життя – отримати в розробку нові ділянки, підготувати виробництво до роботи в нових умовах, модернізувати допоміжні підрозділи, що працюють на кінцеве ланка – виробництво готової продукції. Потрібно далі оновлювати транспортний підрозділи філії, щоб уникнути дефіциту спецтехніки, – резюмував керівник підприємства.

Останні новини:

Зараз читають