9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 25 Липня, 2021

Об’єднана гірничо-хімічна компанія у 2018 збільшить інвестиції в реконструкцію виробництва більш ніж у два рази

 • ПАТ “Об’єднана гірничо-хімічна компанія” (ОГХК), в управління якого передано Вільногірський гірничо-металургійний комбінат (ВГМК, Дніпропетровська обл.) і Іршанський гірничо-збагачувальний комбінат (ІГЗК, Житомирська обл.), має намір наростити інвестиції в реконструкцію виробництва більш ніж вдвічі, направивши на ці цілі понад 200 млн грн.

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  У цьому році розпочались модернізації на філіях ПАТ” ОГХК “. На наступний рік компанія планує серйозно взятися за оновлення основного виробництва – збагачувальних фабрик. 2018 рік стане роком реконструкції виробництва. Думаю, що інвестиції в наступному році вдвічі перевершать рівень 2017 року. остаточну цифру поки важко назвати, адже інженери ще не прийшли до висновку, які саме варіанти будівництва фабрик вибрати, їх кілька. Але ми вийдемо за межі 200 млн грн і це буде черговий рекорд нашої компанії, – повідомляється в інтерв’ю корпоративному виданню в.о. голови правління ОГХК Олександра Гладушко.

  За його словами, зараз фахівці ОГХК прораховують вартість і технічні можливості будівництва нової фабрики чорнових концентратів на “ІГЗК”, оскільки існуючих потужностей комбінату не вистачає. Філія починає підготовку до розробки нових площ Межирічанського родовища – Букинська ділянка цього родовища, яку буде освоювати Іршанський ГЗК, має запаси на рівні 19 млн тонн титанової руди.

  Очікувані обсяги виробництва ільменітового концентрату становлять 700 тис. тонн, що становить приблизно трирічне завантаження комбінату роботою.

  На Вільногірський комбінат опрацьовується варіант будівництва фабрики по переробці хвостосховищ – вона знадобиться, коли будуть вичерпані запаси титанової сировини на ділянці Малишевського родовища, який розробляє філія. З цієї причини будівництво фабрик на філіях – невідкладне завдання.

  Планується придбати нове обладнання в лабораторію “ВГМК”. Оновлення цього підрозділу допоможе істотно поліпшити якість роботи відділу збуту і поліпшити відносини зі споживачами.

  За три роки ми зробили серйозний ривок у розвитку, в становленні компанії, успішно подолали кризу, яка вдарила по титановому ринку і нашим споживачам. Попереду – дати комбінатам друге життя – отримати в розробку нові ділянки, підготувати виробництво до роботи в нових умовах, модернізувати допоміжні підрозділи, що працюють на кінцеве ланка – виробництво готової продукції. Потрібно далі оновлювати транспортний підрозділи філії, щоб уникнути дефіциту спецтехніки, – резюмував керівник підприємства.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  EASA розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників

  Європейська агенція авіаційної безпеки (European Aviation Safety Agency, або EASA) розпочала сертифікацію одного з українських авіавиробників.

  “Інтерпайп” заплатив півтора мільярда гривень податків з початку року

  Українська промислова компанія "Інтерпайп" в I півріччі 2021 року перерахувала до бюджетів різних рівнів 1,49 мільярда гривень податків і зборів, що на...

  Український “Руслан” доставив з Ізраіля до США партію винищувачів F-16

  Український літак Ан-124 “Руслан” доставив другу партію F-16 для приватної фірми Top Aces.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  До кінця року завершать держвипробування винищувача МіГ-29МУ2

  Завершення держвипробувань модернізованого до версії МіГ-29МУ2 радянського винищувача очікують до кінця 2021 року.Дана інформація озвучена директором Львівського державного авіаційного ремонтного...

  У Довговолі на Рівненщині збудують вітроелектростанцію та завод з виробництва водню

  На Володимиреччині біля села Довговоля (Рівненська область) планують будувати потужні вітрові енергетичні установки. Майбутній вітропарк «Володимирець» складатиметься з 12 інноваційних вітротурбін по...

  Підприємства “Укрзалізниці” капітально відремонтували партію пасажирських вагонів (фото)

  АТ "Укрзалізниця" завершила капітально-відновлювальний ремонт з продовженням терміну експлуатації 7 пасажирських вагонів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Монтаж секцій вантового мосту у Запоріжжі завершать до кінця місяця (фото)

  На будівництві мостового переходу в Запоріжжі мостобудівники приступили до монтажу четвертої секції вантового мосту від пілона в сторону острова Хортиця.

  Порт Чорноморськ зайняв перше місце серед портів України за перевалкою зернових

  Морський порт Чорноморськ у першому півріччі 2021 року перевалив 5,3 мільйона тонн зернових вантажів, що є рекордним показником в порівнянні з усіма...

  Зараз читають

  Запорізький аеропорт демонструє ріст пасажиропотоку на 42% у порівнянні з доковідним роком

  У червні 2021 року пасажиропотік аеропорту Запоріжжя склав 66 730 осіб, що на 42% більше, ніж в...

  Міненерго опрацьовує можливість виробництва водню за допомогою атомної енергетики

  У Міністерстві енергетики обговорюють можливість виробництва кліматично нейтрального водню за допомогою атомної енергії, також розглядають виробництво на...

  У Запорізькій області побудували новий стадіон (фото)

  У Запорізькій області в селищі Комишуваха з початку року розпочав роботу новий спортивний стадіон.

  Десантно-штурмовий катер «Малин» проєкту «Кентавр-ЛК» пройшов доковий ремонт в Одесі

  Десантно-штурмовий катер «Малин» проєкту 58503 шифр «Кентавр-ЛК» пройшов доковий ремонт в Одесі.Про це...