9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 5 Грудня, 2023

«Нафтосервіс» та «Інтерпайп» поставлять найбільшій державній газовидобувній компанії України труби на суму 2,3 млрд грн

ТОВ «Інтерпайп Ніко Тьюб» та ТОВ «Нафтосервіс» перемогли у тендері на постачання найбільшій державній газовидобувній компанії України «Укргазвидобування» (УГД) 28,52 тис. т труб загальною вартістю 2,29 млрд грн.

Про це свідчить відповідна інформація у системі Prozorro, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Тендер складався із 6 лотів. У трьох із них перемогла компанія «Інтерпайп», яка має намір поставити УЗД 24,9 тис. т труб на 1,93 млрд грн, а в решті трьох «Нафтосервіс» – 3,6 тис. т на 352,3 млн грн.

Таким чином, газодобувачі знайшли постачальників для закупівлі:

  • обсадних безшовних труб із різьбленням типу «Батрес» групи міцності P-110 – 7,28 тис. т;
  • обсадних безшовних труб із різьбленням класу «Преміум» – 17,46 тис. т;
  • обсадних безшовних труб із різьбленням класу «Преміум» – 1,48 тис. т;
  • обсадних безшовних труб із різьбленням класу «Преміум» із підвищеним опором зминанню типу High Collapse – 2,03 тис. т;
  • обсадних безшовних труб з інтегральним різьбленням класу «Преміум» – 70 т;
  • обсадних безшовних труб з інтегральним різьбленням класу «Преміум» – 200 т.

В аукціонах компанії конкурували між собою. На участь також претендували дві іноземні компанії – Tenaris Global Services SA та Mertex UK Limited, але їх не допустили до аукціону через невідповідність документації.

Тепер переможці мають надати додаткові документи для укладання контрактів на постачання продукції. Замовлення за всіма лотами необхідно виконати до 15 вересня 2022 року.

Останні новини:

Зараз читають