9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

На заводі «Каметсталь» освоїли випуск нового виду продукції

Металургійний комбінат “Каметсталь” освоїв випуск нового виду продукції на коксохімічному виробництві.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK centre.

«В умовах кризи на ринку металопродукції через війну «Каметсталь» була змушена тимчасово зупинити частину виробничих потужностей, зокрема дві доменні печі. Водночас металурги та коксохіміки ставлять перед собою нові виробничі завдання та продовжують свою справу», – йдеться у пресрелізі “Метінвест-Медіа”.

У смолопереробному цеху комбінату провели промислові випробування з виробництва кам’яновугільного лаку. Продукт використовують як антикорозійне покриття для чавунних та сталевих поверхонь, а також для захисту дерев’яних поверхонь від біоушкоджень. Перша партія лаку становила 7 тонн.

«У важкий час для української економіки колектив коксохімічного підрозділу намагається працювати у напрямку підвищення показників плану виробництва. Фахівці освоїли новий вид продукції й наразі готові випускати його за попитом замовників. Утримуємо позитивну динаміку виробництва, спокійно працюємо та рухаємося до перемоги», – зазначив Роман Пуріс, заступник директора з коксохімічного виробництва «Каметсталі».

Крім того, після простою смолопереробного цеху відновилося виробництво піка кам’яновугільного електродного. Також відновлено випуск технічного вуглецю та уловлювання бензольних вуглеводнів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають