9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

На Запорізькому металургійному комбінаті ввели в експлуатацію нову градирню, яка зменшує скидання стічних вод

В рамках комплексної програми екологічної модернізації підприємства на «Запоріжсталі» введена в промислову експлуатацію п’ятисекційний градирня (виробник Ізраїль).

Градирня призначена для забезпечення зворотного водою доменних печей і підтримки оптимального температурного режиму їх роботи. Інвестиції підприємства – 40 млн гривень. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Телеканал TV5.

Нова градирня працює за принципом замкнутої системи водопостачання з використанням очищених стічних вод. Екологічний ефект рішення оцінюється в скороченні забору води з басейну р. Дніпро на 4,8 млн м3 на рік і зниження скидання стічних вод в такому ж розмірі. Крім екологічного ефекту, нове обладнання має енергозберігаючий ефект – зниження споживання електроенергії на 1 млн кВт · год на рік.

«Запоріжсталь» — одне з провідних підприємств металургійної галузі. Третій за масштабами виробник металопродукції в Україні. Комбінат виробляє гарячекатаний і холоднокатаний лист завтовшки 0,5-7,0 мм з вуглецевих, низьколегованих, легованих і неіржавіючих сталей. Близько 70% продукції комбінату експортується більш ніж у 70 країн світу. Сталь, що виплавляється, — маловуглецева конструкційна і звичайної якості, низьколегована — розливається в злитки масою до 20 тонн, використовується для виробництва листового прокату.

Останні новини:

Зараз читають