9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

На Волині відновили роботу великі підприємства машинобудування та металообробки

На Волині промислові підприємства працюють на повну потужність, а також відновили роботу великі заводи в галузі машинобудування та металообробки. 

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

«Економіка області поступово відновлює потужності, втрачені з початку вторгнення. Відновили свою роботу великі підприємства в галузі машинобудування та металообробки. В повному обсязі працюють підприємства харчової промисловості – пекарні, виробники соусів та спецій, борошна та м’ясної продукції. Ряд місцевих виробників борошна і м’ясних товарів та агровиробники виконують на сьогодні державні замовлення щодо формування продуктового резерву Волині та постачання продуктових наборів для регіонів, які постраждали внаслідок активних бойових дій», – написав керівник Волинської ОВА Юрій Погуляйко.

Він зауважив, що нестачі продуктів харчування та необхідних товарів в маркетах немає, адже через часткову втрату постачальників сфера переорієнтувалась на західноукраїнські логістичні хаби.

Погуляйко зазначив, що на повну працюють й волинські аграрії. Станом на 12 квітня посіяно майже 75 тис. гектарів ярих зернових, а також горох, цукрові буряки, кукурудза та соняшник.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають