9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 20 Червня, 2021

На Покровському ГЗК ввели в експлуатацію нитку дозбагачення концентрату

 • Чкаловська збагачувальна фабрика в цьому році стала центром впровадження нових перспективних ініціатив та проектів.

  Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

  Так, ще на початку 2017 го тут було відкрито оновлений пральний комплекс, в рамках програми підвищення культури виробництва, який зараз успішно функціонує. Продовжуючи цю ініціативу, влітку на ЧЗФ виконувалися роботи по заміні покрівлі над будівлею АБК і відновлення гідроізоляції в душових. А восени тут за сучасними стандартами був відремонтований корпус прийому і дроблення з заміною покрівлі і установкою нових огороджувальних конструкцій. Всі ці заходи, безумовно, позитивно позначаються на умовах праці працівників фабрики і покращують ефективність виробничого процесу.

  З метою його подальшого вдосконалення і підвищення конкурентоспроможності марганцевого концентрату (основного товарного продукту, який випускає наш комбінат) саме на ЧЗФ була відновлена ​​оновлена ​​технологічний ланцюжок. Йдеться про нитці дозбагачення концентрату, яка запущена у виробництво 12-го грудня. Її життєздатність в минулу п’ятницю і перевіряла спеціальна робоча комісія на чолі з Головою правління комбінату Сергієм Шуваева. До її складу також увійшли: технічний директор Віктор Бондарець, головний механік Олег Синильник і начальник технологічного сектора-головний технолог Лев Куцевол.

  Начальник фабрики Олександр Бизік провів гостей по всій нитці дозбагачення: від початку забору шламів до кінцевого місця виходу концентрату. На кожній ділянці технологічного ланцюжка велося активне обговорення її функціонування і вносилися пропозиції для подальшого перспективного розвитку цього процесу. Сергій Шуваєв так прокоментував доцільність запуску в роботу нитки дозбагачення:

  Дана ділянка був створений для того, щоб при невеликих витратах ми отримали можливість додаткового вилучення концентрату з шламів. Їх запланований річний обсяг складе близько 4 тисяч тонн. І це не остаточна цифра. Можливо, нам з часом вдасться збільшити вихід марганцевого концентрату з шламів понад запланованого обсягу шляхом втілення в життя раціональних рішень. До того ж, при застосуванні запропонованої технології, відбудеться зменшення втрат концентрату в шламах. Саме такий крок дозволить підприємству знизити собівартість продукції, а значить – підвищити нашу конкурентоспроможність на ринку ГМК.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Компанія UKRJET представила БПЛА-камікадзе «Злива» на виставці «Зброя та безпека» (фото)

  Баражуючий боєприпас «Злива» від компанії UKRJET був продемонстрований на міжнародній виставці «Зброя та безпека – 2021».

  Гелікоптери Збройних сил України модернізують для використання ракет “повітря-повітря”

  Незабаром армійська авіація Збройних сил України може отримати оновлені гвинтокрилі машини, які будуть здатні успішно вести бойові дії вночі, використати високоточне озброєння...

  Україні затвердила Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу

  Рада національної безпеки та оборони на засіданні розглянула та затвердила Стратегії розвитку оборонно-промислового комплексу України.Про це секретар РНБО...

  “Укрзалізниця” планує заробляти близько 100 мільйонів гривень на рік від здачі в оренду площ на вокзалах

  Протягом літа через систему Prozorro.Продажі АТ "Укрзалізниця" планує передати в оренду понад 41,5 тис. кв. м площ 24 залізничних вокзалів.

  На трасі Н-31 Дніпро-Решетилівка продовжують масштабне будівництво нового шляхопроводу через залізницю (фото)

  На Полтавщині, в рамках будівництва траси Н-31 Дніпро-Решетилівка, мостовики працюють над зведенням нового шляхопроводу через залізницю в с. Бутенки.

  Україна і Туреччина відновлять дружні візити кораблів берегової охорони

  Керівники Морської охорони ДПСУ та Берегової охорони Туреччини на спільній зустрічі домовилися про продовження та посилення співпраці у Чорному морі.

  Для Збройні сили України замовили десяток броньованих гусеничних тягачів БТС-4

  В інтересах Збройних Сил України замовлено десяток модернізованих броньованих гусеничних тягачів БТС-4.Про це розказали у сюжеті Факти ICTV, передає Національний Промисловий...

  Компанія «Радіонікс» розробляє активну головку самонаведення нового покоління

  Науково-виробниче підприємство «Радіонікс» розробляє активну головку самонаведення нового покоління.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.Про нові...

  Зараз читають

  Україні затвердила Стратегію розвитку оборонно-промислового комплексу

  Рада національної безпеки та оборони на засіданні розглянула та затвердила Стратегії розвитку оборонно-промислового комплексу України.

  На базі «Антонова» створено новий високотехнологічний кластер

  14 червня 2021 року на ДП «Антонов» відбулося підписання Генерального договору про кластер високих технологій «Антонов».

  “Укрзалізниця” планує заробляти близько 100 мільйонів гривень на рік від здачі в оренду площ на вокзалах

  Протягом літа через систему Prozorro.Продажі АТ "Укрзалізниця" планує передати в оренду понад 41,5 тис. кв. м площ...

  Alstom готовий локалізувати до 35% виробництва локомотивів в Україні

  Французький концерн Alstom готовий поступово локалізувати до 35% виробництва і обслуговування локомотивів в Україні, а продуктивну діяльність...