9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 8 Серпня, 2022

Фото: На Південному гірничо-збагачувальному комбінаті завершився капітальний ремонт двох секцій рудозбагачувальної фабрики

Південний ГЗК інвестував 400 млн грн у ремонт секцій збагачувальної фабрики №1.

Про це повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на uaprom.info.

У вересні в експлуатацію ввели сьому, а в кінці жовтня восьму секції РОФ. Загальний обсяг інвестицій в модернізацію склав близько 400 млн грн.

За даними прес-служби, на секціях майже повністю замінили обладнання на всіх технологічних ділянках – подрібнення, сепарації, фільтрації, встановили потужні насоси.

За рахунок роботи нової техніки збагачувачі планують вийти на виробництво більше 60 тис. т концентрату на місяць по кожній секції, а установка нових гидроциклонов компанії Multitec і введення додаткової стадії контрольної класифікації дозволить підвищити якість готової продукції.

У цьому році на підприємстві виконується рекордна інвестиційна програма – майже 2 млрд грн. Ми набуваємо нову техніку, будуємо нові об’єкти, проводимо капітальні ремонти. Запустили в роботу дві оновлених секції, на яких в наступному році плануємо випускати концентрат з більш високим вмістом заліза і нарощувати обсяги виробництва. Масштабна реконструкція дозволить нам уникнути аварійних простоїв обладнання і стабільно виконувати намічену виробничу програму. Завдяки проведеним капремонту ми значно поліпшили умови праці для збагачувачів, – сказав генеральний директор Південного гірничо-збагачувального комбінату Костянтин Федін.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають