9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

На ПАТ «Енергомашспецсталь» встановлений новий поздовжньо-фрезерний верстат

У цеху металургійної оснастки ПАТ «Енергомашспецсталь» запущений в роботу новий поздовжньо-фрезерний верстат моделі 6620.

Установка, монтаж і налагодження обладнання проводилася силами фахівців заводу і працівників ТОВ «Укрмегастрой». В даний час роботи по введенню в експлуатацію верстата закінчені. Поздовжньо-фрезерний верстат приступив до виконання виробничої програми.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Поздовжньо-фрезерний верстат моделі 6620 призначений для обробки поверхні площин сталевих виробів масою до 50 тонн. У порівнянні з попереднім, недавно встановлений верстат має значні технологічні переваги. Нове обладнання дозволяє підвищити якість оброблюваних заготовок, вийти на новий рівень по точності та складності обробки деталей, скоротити час обробки виробів, що в результаті призведе до підвищення продуктивності праці й розширення номенклатури продукції. Також на верстаті встановлені світильники місцевого освітлення, що має важливе значення з точки зору дотримання правил і норм охорони праці та техніки безпеки.

«Для зручності роботи та скорочення часу обробки виробів на новому обладнанні передбачені чотири супорта, за допомогою яких обробка заготовки здійснюється з меншою кількістю переустановлень деталі, – розповідає керівник проекту по впровадженню ПСР Олег Злобов. – Крім того, на верстаті передбачено прискорене переміщення столу, є два конвеєра для збирання стружки, що дозволяє значно скоротити час обробки виробів і наведення порядку на робочому місці. Ще однією перевагою нового обладнання є панель візуалізації, яка дає можливість відстеження і коригування роботи механізмів і процесу обробки ».

Чималу частку в установку і наладку нового верстата вніс фрезерувальник ЦМО Микола Суслов. Пропрацювавши не один рік на попередньому верстаті, він зміг запропонувати ряд цінних рекомендацій.

«Верстат відмінно зарекомендував себе в роботі, як продуктивне і надійне технологічне обладнання» – каже фрезерувальник ЦМО Микола Суслов.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають