9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

На ПАТ «Енергомашспецсталь» встановлений новий поздовжньо-фрезерний верстат

 • У цеху металургійної оснастки ПАТ «Енергомашспецсталь» запущений в роботу новий поздовжньо-фрезерний верстат моделі 6620.

  Установка, монтаж і налагодження обладнання проводилася силами фахівців заводу і працівників ТОВ «Укрмегастрой». В даний час роботи по введенню в експлуатацію верстата закінчені. Поздовжньо-фрезерний верстат приступив до виконання виробничої програми.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

  Поздовжньо-фрезерний верстат моделі 6620 призначений для обробки поверхні площин сталевих виробів масою до 50 тонн. У порівнянні з попереднім, недавно встановлений верстат має значні технологічні переваги. Нове обладнання дозволяє підвищити якість оброблюваних заготовок, вийти на новий рівень по точності та складності обробки деталей, скоротити час обробки виробів, що в результаті призведе до підвищення продуктивності праці й розширення номенклатури продукції. Також на верстаті встановлені світильники місцевого освітлення, що має важливе значення з точки зору дотримання правил і норм охорони праці та техніки безпеки.

  «Для зручності роботи та скорочення часу обробки виробів на новому обладнанні передбачені чотири супорта, за допомогою яких обробка заготовки здійснюється з меншою кількістю переустановлень деталі, – розповідає керівник проекту по впровадженню ПСР Олег Злобов. – Крім того, на верстаті передбачено прискорене переміщення столу, є два конвеєра для збирання стружки, що дозволяє значно скоротити час обробки виробів і наведення порядку на робочому місці. Ще однією перевагою нового обладнання є панель візуалізації, яка дає можливість відстеження і коригування роботи механізмів і процесу обробки ».

  Чималу частку в установку і наладку нового верстата вніс фрезерувальник ЦМО Микола Суслов. Пропрацювавши не один рік на попередньому верстаті, він зміг запропонувати ряд цінних рекомендацій.

  «Верстат відмінно зарекомендував себе в роботі, як продуктивне і надійне технологічне обладнання» – каже фрезерувальник ЦМО Микола Суслов.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Розробки українських науковців у сфері енергетики, ВПК та машинобудування приносять користь державі

  Президент Національної академії наук України під час онлайн-брифінгу для представників ЗМІ розповів про результати наукової роботи, які...

  «Мотор Січ» модернізує двигуни для гелікоптерів Мі-8 ВПС Грузії

  Українське підприємство «Мотор Січ» проведе ремонт і модернізацію двигунів гелікоптерів Мі-8 Грузії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Україна входить у трійку лідерів з експорту курятини до ЄС

  Україна залишається одним з найбільших постачальників м’яса курятини на ринок Європейського Союзу. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Як заявлено...

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.На...

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  Зараз читають

  «Укрзалізниця» створює проєкт швидкісного сполучення поїздів зі швидкістю до 350 км/год

  «Укрзалізниця» має намір запустити пасажирське сполучення між Києвом, Львовом, Харковом і Одесою на поїздах, які розвивають швидкість...

  Український лоукостер Bees Airline анонсував перші рейси

  Новий український лоукостер Bees Airline запускає чартерні авіарейси з аеропорту «Київ» до Момбаса (Кенія). 

  ДТЕК анонсував будівництво зелених електростанцій в ЄС

  ДТЕК здійснить перші пілотні проєкти будівництва сонячних і вітрових електростанцій в країнах ЄС у 2021 році.

  Українські морпіхи отримають амфібійні можливості

  Морська піхота Військово-морських сил України отримає амфібійні можливості.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.