9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

На ММКІ будують найсучаснішу повітророзподільну установку в Україні

Група Метінвест оновлює виробничі потужності ММК імені Ілліча. На підприємстві в активній фазі будівництво найсучаснішої повітророзподільної установки в Україні. Загальні інвестиції в будівництво комплексу складуть 83,5 млн доларів США.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Метінвест.

На сьогодні готовність обладнання сховища рідкого кисню і станції газифікації складають близько 95%. Ведеться підготовка до пусконалагоджувальних робіт на об’єкті. По комплексу повітророзподільної установки завершено монтаж каркаса будівлі машзалу, виконана заливка фундаментів під обладнання і прокладання трас трубопроводів, розпочато роботи з монтажу основного технологічного обладнання виробництва компанії Air Liquide. Згідно з графіком реалізації, повністю завершити проєкт планують у наступному році.

blank
Фото: Метінвест

У будівництві сучасного кисневого комплексу залучена велика кількість персоналу кисневого цеху, Метінвест Інжиніринг, підрядники. Інфраструктура комплексу включає в себе обладнання повітророзподільної установки продуктивністю 25 тис. Кубометрів газоподібного кисню в годину і 35 тис. Кубометрів газоподібного азоту в годину, кріогенне сховище рідкого кисню об’ємом 1500 м3, станцію газифікації, а також об’єкти забезпечення необхідними енергоресурсами. Устаткування комплексу дозволить забезпечити потреби меткомбінату в кисні і азоті, необхідних для виробництва чавуну і сталі. Це дійсно великий і унікальний для компанії проєкт. — розповів головний енергетик ММКІ Олександр ВЛАСОВ

blank
Фото: Метінвест

Завдяки застосуванню передових технологій автоматизований кисневий комплекс знизив питомі витрати енергоресурсів до 20% в порівнянні з наявними кисневими блоками. Після запуску нової повітророздільної установки старе обладнання буде виведено з експлуатації. — керівник проєктів Метінвест Інжиніринг Андрій БОЧКОВ.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають