9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 28 Січня, 2022

На Маріупольському меткомбінаті модернізують виробничі потужності

У листопрокатному цеху ММК імені Ілліча встановили сучасний кран для транспортування слябів. Інвестиції склали 28 млн грн.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на mrpl.city

Устаткування виготовили в Харкові на заводі транспортного машинобудування. Кран оснащений автоматичною системою безпеки, яка спрацьовує при порушеннях в роботі. Техніка забезпечена вантажним візком, який передбачає використання гака, кліщів або електромагнітів.

Вантажопідйомність крана становить 50 тонн. Робоче місце машиніста комфортне, звукоізольоване та обладнано тепловентилятором і кондиціонером.

Закупівля сучасного устаткування – невід’ємна частина розвитку підприємства. В рамках реконструкції листопрокатного цеху на ділянці сортування і відвантаження слябів до 2025 року ми замінимо ще чотири крани. Нові крани більш ефективні, спрощують роботу співробітникам і підвищують безпеку праці, – зазначив генеральний директор ММК імені Ілліча Тарас Шевченко.

Нагадаємо, що в доменному цеху ММК ім. Ілліча Групи Метінвест в активну фазу увійшов проект реконструкції існуючих і будівництва нових газоочисних установок на третій печі. Інвестиції в проект становлять близько 20 млн доларів США.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають