9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 27 Листопада, 2022

На Маріупольському металургійному комбінаті з початку року освоїли 18 нових видів металопродукції

Фахівці металургійного комбінату імені Ілліча групи Метінвест постійно розробляють та впроваджують у виробництво нові види металопродукції з урахуванням запитів замовників, що дозволяє утримувати високі позиції на міжнародному ринку металургії.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Металлургпром.

Найбільше новинок цього року представив листовальцювальний цех «1700» ММК ім.Ілліча – підрозділ випустив вісім нових видів металопрокату, в яких враховано вимоги замовників щодо механічних властивостей, хімічного складу та геометричних розмірів металопрокату. На стані почали випускати гарячекатаний прокат розміром товщиною 2,5-3,5 мм та шириною 970 мм із марки сталі S500MC, який використовується для зварних конструкцій та у сфері будівництва. Крім того, розпочато виробництво листової сталі товщиною 6,2 мм та шириною 1310 мм з марки сталі L245NB для виробництва труб з підвищеними вимогами до механічних властивостей.

Листовальцювальний цех «3000» поповнив сортамент меткомбінату імені Ілліча п’ятьма новими видами продукції. У підрозділі вперше виконано замовлення на товстолистовий прокат відповідно до вимог Європейського стандарту з гарантією щодо випробувань на розтягування та твердості після термообробки зразків. При цьому взялися відразу за найскладнішу марку сталі – S460NL із хімскладом за стандартом EN 10025-3. Для визначення всіх додаткових вимог спільно із замовником розроблено та узгоджено технічні вимоги на постачання прокату.

Проведено товстолистовий прокат мультисертифікацією із забезпеченням вимог одночасно чотирьох марок сталі та сертифікату дотримання Директиви з ємностей, що працюють під тиском PED 2014/68/EU відповідно до AD2000-W0. До цього прокату застосовані додаткові вимоги до випробувань на удар при кріогенних температурах та на розтяг при підвищеній температурі. Замовлення було відвантажено до Іспанії для подальшого виробництва виробів, що належать до судин під тиском.

П’ять новинок випущено цехом холодного вальцювання. Виготовлений холодновальцьований відпалений прокат марки DC01 з підвищеними вимогами до механічних властивостей, штампування та якості поверхні, призначений для виготовлення опалювальних радіаторів. Освоєно виробництво оцинкованого прокату з масою цинкового покриття не менше 100 грамів на квадратний метр за стандартом DIN EN 10346:2015 на АГНЦ-2у. Потрібна маса покриття була досягнута шляхом застосування спеціальних технологічних режимів: підвищеного тиску повітря в повітряних ножах відповідно до швидкості руху смуги прокату.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають