9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

На «Корум Світло шахтаря» запустили нову термічну електропіч за 2 млн грн

У ливарному цеху «Корум Світло шахтаря» відбувся запуск нової термічної електропечі СДО-22.33.20/10.

Ця покупка – продовження проекту по «розшивки вузьких місць» виробництва. За допомогою нової печі підприємство заповнило дефіцит потужностей на операції термообробки виливків і збільшило пропускну здатність обладнання цеху до 184 тонн придатного литва на місяць. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

Високотемпературна камерна піч типу СДО призначена для термообробки металів – спікання, нормалізації, випалу, загартовування великогабаритних деталей і зварних конструкцій. Вона змінила застарілу енерговитратну газополум’яну піч меншого обсягу, яка виведена з експлуатації.

Тестовий запуск електропечі підтвердив високу якість термічного відпрацювання виливків. На поточний момент обладнання вже вийшло на виробничу потужність і видає до 75 тонн придатного литва на місяць. Сумарна інвестиція в проект склала близько 2 млн грн.

Інвестиції в нове обладнання – найважливіша частина стратегії« розшивки вузьких місць »виробництва для збільшення його пропускної спроможності по найбільш критичним технологічних операцій, – зазначає директор з виробництва Corum Group Олександр Дятлов. – Слідом за покупкою обробного центру DOOSAN «Корум Світло шахтаря» запустив нову термічну електропіч СДО, придбання якої допоможе вирішити ще одну важливу задачу – підвищити енергоефективність підприємства. А оскільки електрику зараз коштує на порядок дешевше газу, економічний ефект складе близько 1 млн грн на рік (в існуючих цінах).

Завдяки більш рівномірному і точному розподілу температури (до 900˚С) по робочому простору печі значно підвищилася якість термообробки виливків. Також вдалося домогтися скорочення витрат на оновлення футерування: якщо раніше капітальний ремонт по заміні теплоізоляційного матеріалу проводився 1-2 рази на рік, то стійкість нової футерівки – близько 10 років.

Крім придбання нового обладнання, на «Корум Світло шахтаря» активно модернізується вже наявне. Так, паралельно з купівлею електропечі для ливарного цеху була здійснена заміна футерівки газової термічної печі в термічному цеху. Нове керамоволокнисте футерування має збільшений до 10 років термін служби та дозволить знизити витрату газу на 35-40%, а також поліпшити умови праці обслуговуючого персоналу.

Останні новини:

Зараз читають