9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 1 Липня, 2022

На Енергомашспецсталі пройшла прийомка заготовок для будівництва першого блоку Турецької АЕС

На Енергомашспецсталі триває робота з виробництва заготовок, призначених для будівництва першого блоку Турецької атомної електростанції «Аккую».

З метою приймання нової партії обладнання, на ЕМСС приїхала комісія, куди входять представники Турецького агентства з атомної енергії (Таеко), АЕС «Аккую», Харківського представництва АТ ІК «АЕС» та інших експертів атомної галузі. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

За підсумками проведених випробувань і перевірок замовнику було здано 22 заготовки головного циркуляційного насосного агрегату і головного циркуляційного трубопроводу. В даний час обладнання готується до відправки замовнику.

Інспекція заготовок для першого блоку Турецької АЕС тривала п’ять днів, з 26 лютого по 2 березня. Відповідно до програми інспекції, іноземні експерти спільно з фахівцями ПАТ «ЕМСС» провели візуальний і вимірювальний контроль, комплекс неруйнівних методів контролю якості металу більш ніж 20 готових виробів на відповідність вимогам креслень і всієї нормативної документації. За підсумками візиту представник Таеко Мехмет Емін Арікан зазначив, що результати приймання позитивні, ніяких невідповідностей в ході перевірки не виявлено, вироби можуть бути відвантажені замовникові.

Сторони підписали протокол про відповідність всіх параметрів, що контролюються вимогам контракту. Найближчим часом обладнання, призначене для першого блоку АЕС «Аккую», буде відправлено замовнику. Зараз в нашому виробництві – наступна партія заготовок для цієї ж станції. На кінець березня заплановано приймання ще 25 деталей по турецькому проекту, – зазначив начальник бюро забезпечення якості поставок ПАТ «ЕМСС» Олександр Дудник.

blank

Всього в 2018 році ЕМСС планує виготовити і поставити замовнику 1408 т виробів для будівництва Турецької атомної електростанції «Аккую», пуск якої запланований на 2023 рік.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають