9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

На Черкащині запустили виробництво колючого дроту (відео)

На Черкащині запущено лінію виготовлення інженерних загороджень для Державної прикордонної служби України.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Для кожної ділянки державного кордону України передбачається специфічний конструктив як в інженерному, так і технічному плані. Усі ці унікальні потреби враховує нове виробництво.

Серед усіх елементів інженерного облаштування, які використовуються на різних ділянках кордону, чи то річкова, сухопутна або гірська, завжди присутнє загородження з колючого дроту, переважно спірального типу.

Заявлено, що загальна потреба Держприкордонслужби в колючо-ріжучих загородженнях спірального типу складає близько 300 тисяч бухт.

Для мінімізації витрат бюджетних коштів прикордонне відомство ініціювало внесення змін до Переліку видів господарської діяльності, здійснення якої дозволяється військовим частинам Збройних Сил, якими прикордонникам надано право на виробництво виробів із дроту, ланцюгів і пружин.

Тож відтепер ДПСУ має підстави самостійно виробляти колючо-ріжучі загородження спірального типу.

blank

Державний кордон України з урахуванням усіх ризиків і загроз, особливостей ділянок потребує належного інженерного облаштування.

Нині в одному з органів Державної прикордонної служби України розгорнуто цех з виробництва єгози (колючий дріт).

Виробництво буде здійснюватись виключно для потреб Держприкордонслужби.

Орієнтовна вартість виготовлення однієї бухти – до 2,5 тисяч грн (300 тисяч бухт буде коштувати 750 млн гривень).

«Коли прикордонники звернулись до нас з проханням допомогти у розв’язанні питань саме з технічного облаштування кордону, ми відразу відгукнулися та почали працювати», – розповів директор з комунікацій BGV Group Management.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають