9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

На «Азовсталі» відкриють балко-рейковий стан

Металургійний комбінат «Азовсталь», що входить до групи «Метінвест», планує змістити акценти з виробництва рейок на випуск великого сортового прокату і балки.

Про це повідомив генеральний директор підприємства Енвер Цкітішвілі, передає Національний промисловий портал, з посиланням на Uaprom.info.

Ми теж дивимося в майбутнє і бачимо, що в нашому сортовому цеху буде не рейкобалковий стан, а балко-рейковий. Тобто, ми змістимо акцент на випуск великого сорту і балок, – сказав він в рамках Міжнародного металургійного форуму «Наука та інновації» в Києві в понеділок.

За його словами, це пов’язано з тим, що країни пострадянського простору використовували протекціоністські заходи, щоб не допустити рейкову продукцію «Азовсталі» на свої ринки.

Звичайно, рейки можна завозити, але з низкою умов, які ми не можемо виконати. Тому ми прийняли рішення піти з «рельсобалки» та по-максимальному завантажити потужності з випуску великого сорту, – сказав Е.Цкітішвілі.

Гендиректор також уточнив, що з-за протекіонізма комбінат змістив акценти в ринках збуту: якщо раніше в структурі продажів частка ЄС становила 35%, то зараз – 70%. Ще 15-20% припадає на ринки Північної Африки і Близького Сходу, тоді як решта – на ринки СНД.

У свою чергу Роман Курашов, директор з маркетингу групи «Метінвест», презентуючи стратегію розвитку компанії до 2030 року, повідомив, що головне завдання «Азовсталі» – збільшення обсягів виробництва.

Крім того, за його словами, «Метінвест» планує модернізувати блюмінгову машину на комбінаті, а також рейкобалковий стан, який зможе випускати 100 метрові рейки й розширити лінійку сортового прокату.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають