9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

ММКІ пройшов аудит на відповідність міжнародним екологічним стандартам

Меткомбінат імені Ілліча Групи Метінвест успішно пройшов наглядовий аудит на відповідність міжнародному стандарту ISO 9001:2015 системи екологічного менеджменту.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Метінвест медіа.

Представники органу сертифікації Bureau Veritas Certification провели на ММКІ наглядовий аудит. У ході перевірки були вивчені процеси моніторингу та операційного контролю, ведення документації, компетенції співробітників та залучення керівників, система виявлення та оцінки потенційних ризиків, готовність служб до реагування на аварійні ситуації, механізми взаємодії в галузі охорони навколишнього середовища з підрядниками та державними органами.

У ході аудиту експерти зазначили, що меткомбінат імені Ілліча планомірно продовжує роботу щодо екологічної модернізації природоохоронного обладнання підприємства. На виробничих майданчиках ведеться модернізація очисних споруд, у тому числі завершено масштабний екологічний проєкт з будівництва газоочищення на аглофабриці, запущено нові аспіраційні системи на доменних печах № 3 та № 5, введено в експлуатацію рукавні фільтри на ділянці приймання вапняку вапняно-палювального цеху. монтаж газоочисної установки на домні №4.

На підставі результатів аудиту підтверджено ефективність системи екологічного менеджменту меткомбінату імені Ілліча, що дозволяє запобігати негативному впливу на навколишнє середовище та водночас планомірно підвищувати показники екологічності.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають