9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Метінвест збільшить завантаження маріупольських меткомбінатів

Нова стратегічна програма групи “Метінвест” передбачає збільшення обсягів сталевого виробництва на існуючих майданчиках.

Про це повідомив сьогодні директор по маркетингу групи “Метінвест” Роман Курашов, виступаючи на IV національної конференції учасників ринку сталевого будівництва. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Мінпром.

За його словами, мова йде перш за все про розташованих в Маріуполі меткомбінатах “Азовсталь” і ім. Ілліча, завантаження потужностей яких в даний час складає 70-80%.

На жаль, ми зараз не можемо дати там більше, оскільки не можемо забезпечити підвезення сировини по перегону Комиш-Зоря – Волноваха. Ми зараз тісно працюємо з “Укрзалізницею” і сподіваємося, що вдасться цю проблему вирішити, – сказав він.

Р.Курашев підкреслив важливість модернізації існуючого сталеплавильного виробництва в рамках нової 10-річної програми стратегічного розвитку групи Метінвест.

Ми будемо інвестувати в модернізацію наших печей, конвертерних потужностей, оскільки розуміємо, що необхідно посилювати наш продуктовий портфель, і це неможливо без поліпшення якості, яке дають попередні переділи, – сказав він.

Слабкість внутрішнього ринку, за словами Р.Курашева, змушують компанію в основному орієнтуватися на експорт в своїй збутової політики.

Серед основних викликів, з якими група стикається на зовнішніх ринках, він зазначив надлишок сталевих потужностей, який буде і далі тиснути на ціни, а також посилення антидемпінгових заходів на основних ринках збуту, насамперед в ЄС.

Також Р.Курашев повідомив, що в рамках 10-річної програми стратегічного розвитку “Метіінвест” має намір інвестувати в підвищення безпеки умов праці.

“Метінвест” є вертикально інтегрованою гірничодобувною групою компаній, що управляє активами в кожній ланці виробничого ланцюжка від видобутку ЗРС і вугілля та виробництва коксу до випуску напівфабрикатів і кінцевої продукції зі сталі, трубопрокату і рулонів, а також виробництва іншої продукції з високою доданою вартістю. Група складається з видобувних і металургійних підприємств, що знаходяться в Україні, Європі та США, має мережу продажів з охопленням всіх ключових світових ринків.

Останні новини:

Зараз читають