9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Серпня, 2021

Метінвест збільшить завантаження маріупольських меткомбінатів

 • Нова стратегічна програма групи “Метінвест” передбачає збільшення обсягів сталевого виробництва на існуючих майданчиках.

  Про це повідомив сьогодні директор по маркетингу групи “Метінвест” Роман Курашов, виступаючи на IV національної конференції учасників ринку сталевого будівництва. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Мінпром.

  За його словами, мова йде перш за все про розташованих в Маріуполі меткомбінатах “Азовсталь” і ім. Ілліча, завантаження потужностей яких в даний час складає 70-80%.

  На жаль, ми зараз не можемо дати там більше, оскільки не можемо забезпечити підвезення сировини по перегону Комиш-Зоря – Волноваха. Ми зараз тісно працюємо з “Укрзалізницею” і сподіваємося, що вдасться цю проблему вирішити, – сказав він.

  Р.Курашев підкреслив важливість модернізації існуючого сталеплавильного виробництва в рамках нової 10-річної програми стратегічного розвитку групи Метінвест.

  Ми будемо інвестувати в модернізацію наших печей, конвертерних потужностей, оскільки розуміємо, що необхідно посилювати наш продуктовий портфель, і це неможливо без поліпшення якості, яке дають попередні переділи, – сказав він.

  Слабкість внутрішнього ринку, за словами Р.Курашева, змушують компанію в основному орієнтуватися на експорт в своїй збутової політики.

  Серед основних викликів, з якими група стикається на зовнішніх ринках, він зазначив надлишок сталевих потужностей, який буде і далі тиснути на ціни, а також посилення антидемпінгових заходів на основних ринках збуту, насамперед в ЄС.

  Також Р.Курашев повідомив, що в рамках 10-річної програми стратегічного розвитку “Метіінвест” має намір інвестувати в підвищення безпеки умов праці.

  “Метінвест” є вертикально інтегрованою гірничодобувною групою компаній, що управляє активами в кожній ланці виробничого ланцюжка від видобутку ЗРС і вугілля та виробництва коксу до випуску напівфабрикатів і кінцевої продукції зі сталі, трубопрокату і рулонів, а також виробництва іншої продукції з високою доданою вартістю. Група складається з видобувних і металургійних підприємств, що знаходяться в Україні, Європі та США, має мережу продажів з охопленням всіх ключових світових ринків.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Wizz Air Hungary почала літати над Чорним морем під відповідальністю України

  Авіакомпанія Wizz Air Hungary з середи, 28 липня, почала виконувати польоти в Сімферопольському районі польотної інформації (РПІ)...

  Україна вела переговори з Boeing про локалізацію літаків T-7A

  Колишній керівник ДП «Антонов» Олександр Лось розказав, що Україна вела переговори з Boeing по локалізації літаків T-7A Red Hawk.Про...

  Приватна компанія на замовлення ЗСУ відремонтує близько 150 двигунів для бронетехніки, систем залпового вогню та ЗРК

  Чергові два великих тендери, з пакета "липневих" замовлень Міноборони, з капітального ремонту значної партії дизельних двигунів попередньо виграла приватна фірма "ПРОМЕНЕРГО".

  На Одещині виконали випробувальні пуски модернізованих ракет до ОТРК “Точка-У” та нових “Тайфун-1” (відео)

  На полігоні Збройних сил України відбулись пуски модернізованих зразків ракет для ОТРК "Точка-У" та ракет "Тайфун-1" до систем РСЗВ 122-мм. Випробувальні пуски...

  На «Завод 410 ЦА» для ремонту прибув Ан-74 Прикордонної служби Казахстану

  На «Завод 410 ЦА» прибув транспортний Ан-74 Прикордонної служби Казахстану для проведення регламентних робіт.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  На верфі «Нібулон» завершили ремонт пошуково-рятувального судна «Олександр Охрименко» (фото)

  Пошуково-рятувальне судно Військово-морських сил України «Олександр Охрименко» (A715) завершило ремонт на верфі «Нібулон».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Транспортні підприємства України з початку року перевезли 1,2 мільярда пасажирів

  Транспортні компанії України в січні-червні 2021 року перевезли 1,263 мільярда пасажирів, що на 4,2% більше, ніж за аналогічний період 2020 року, повідомила...

  Харківський автозавод отримав замовлення на капремонт 20 тягачів МТЛБ

  ДП «Харківський автомобільний завод» (ХАЗ) отримало контракт Міноборони України на капітальний ремонт гусеничних тягачів МТ-ЛБ-АТ і МТ-ЛБу. Ремонт 20 тягачів коштуватиме 35...

  Зараз читають

  За 15 років “Метінвест” інвестував в екологічні проєкти 3,5 мільярда доларів

  За словами гендиректора "Метінвесту", тема екології та декарбонізації буде основною для компанії в найближчі 20 - 30...

  У Миколаївській області будують найбільшу в Європі ферму з вирощування креветок

  ТОВ "Акваферма "Тилігул", в селі Ташине Миколаївської області, має намір у жовтні 2021 року завершити будівництво найбільшого...

  Дослідно-проектний центр кораблебудування захистив технічний проєкт модернізації катерів типу Island для ВМС України

  Миколаївський Дослідно-проектний центр кораблебудування передав Міністерству оборони технічний проєкт, який передбачає три варіанти можливої модернізації патрульних катерів...

  РСЗВ «Град» на шасі КрАЗ успішно пройшло всі випробування

  Реактивна система залпового вогню БМ-21 «Град» на автомобільному шасі КрАЗ успішно пройшла всі етапи випробувань.