9.5 C
Alba Iulia
Середа, 17 Серпня, 2022

“Метінвест” уклав cвій перший смарт-контракт на блокчейн-платформі

Гірничо-металургійна група компаній “Метінвест” уклала перший смарт-контракт на блокчейн-платформі “we.trade” для угод торгового фінансування, підтримуваної банком UniCredit.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Важливо відзначити, що це перша угода, укладена групою “Метінвест” через блокчейн-платформу за підтримки UniCredit, і новий для нас інструмент на базі цифрових технологій. Блокчейн-технологія дозволяє створювати та управляти великою розподіленою базою даних для управління транзакціями в розрізі множинних вузлів мережі. Такі угоди демонструють готовність групи працювати в безпечному середовищі із застосуванням захищених технологій, в умовах знижених ризиків і підвищеної прозорості, — йдеться у релізі.

Основною угодою стала покупка обладнання у європейського постачальника для одного з підприємств групи “Метінвест”. Ціль пілотного проєкту — випробувати нову платформу в ролі клієнта, щоб група змогла оцінити її потенціал в якості нового типу умов оплати, які можуть бути запропоновані деякими ключовими замовниками.

Платформа we.trade, на якій була укладена угода співпрацює з провідними європейськими банками Європи та побудована на базі технології розподіленого реєстру, основними елементами якої є блокчейн і смарт-контракти. При створенні смарт-контракту на платформі we.trade, після підтвердження покупцем поставки товару, автоматично ініціюється платіж на узгоджених сторонами умовах, що дозволяє прискорити проведення угод і підвищити їх прозорість.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають