9.5 C
Alba Iulia
Субота, 18 Вересня, 2021

“Метінвест” уклав cвій перший смарт-контракт на блокчейн-платформі

 • Гірничо-металургійна група компаній “Метінвест” уклала перший смарт-контракт на блокчейн-платформі “we.trade” для угод торгового фінансування, підтримуваної банком UniCredit.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Інтерфакс-Україна.

  Важливо відзначити, що це перша угода, укладена групою “Метінвест” через блокчейн-платформу за підтримки UniCredit, і новий для нас інструмент на базі цифрових технологій. Блокчейн-технологія дозволяє створювати та управляти великою розподіленою базою даних для управління транзакціями в розрізі множинних вузлів мережі. Такі угоди демонструють готовність групи працювати в безпечному середовищі із застосуванням захищених технологій, в умовах знижених ризиків і підвищеної прозорості, — йдеться у релізі.

  Основною угодою стала покупка обладнання у європейського постачальника для одного з підприємств групи “Метінвест”. Ціль пілотного проєкту — випробувати нову платформу в ролі клієнта, щоб група змогла оцінити її потенціал в якості нового типу умов оплати, які можуть бути запропоновані деякими ключовими замовниками.

  Платформа we.trade, на якій була укладена угода співпрацює з провідними європейськими банками Європи та побудована на базі технології розподіленого реєстру, основними елементами якої є блокчейн і смарт-контракти. При створенні смарт-контракту на платформі we.trade, після підтвердження покупцем поставки товару, автоматично ініціюється платіж на узгоджених сторонами умовах, що дозволяє прискорити проведення угод і підвищити їх прозорість.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Парламент ухвалив за основу законопроєкт про розвиток виробництва біометану

  Верховна Рада в першому читанні ухвалила законопроєкт №5464 "Про внесення змін до закону України "Про альтернативні види...

  Міноборони уклало договори на закупівлю 37 тисяч тонн палива

  Департамент державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони розпочав процедури закупівлі пально-мастильних матеріалів.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  З початку року виробництво автомобільної техніки в Україні зросло у 2,6 раза

  У серпні підприємствами української автомобільної промисловості було випущено 554 транспортних засоби, що в 4,6 раза більше, ніж у серпні 2020-го.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Для української армії випробовують рухому станцію очищення води «Джерело-2000»

  В інтересах Збройних сил України проводять випробування рухомої станції очищення води «Джерело-2000».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Реалізації проєкту високошвидкісної залізниці в Україні коштуватиме 2-5 мільярдів доларів

  Вартість будівництва високошвидкісної залізниці в Україні може скласти близько 2-5 мільярдів доларів, заявив заступник директора департаменту інвестиційної діяльності "Укрзалізниці" Володимир Шемаєв.

  До України прибув 50-й контейнерний потяг з Китаю (відео)

  До Києва з Чунцина прибув контейнерний поїзд, який доставив 62 контейнери.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр транспортних стратегій.

  В Ужгороді побудували перший у місті скейт-майданчик

  На площі Богдана Хмельницького в Ужгороді відкрили перший у місті майданчик для катання на скейтбордах і роликах.Передає Національний Промисловий...

  Бельгія передала Україні науково-дослідне судно Belgica для екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів

  Для проведення екологічного моніторингу Чорного та Азовського морів Бельгія передала Україні науково-дослідне судно «Belgica» (A962).Про це йдеться в...

  Зараз читають

  У Харкові відновили раритетний тролейбус (фото)

  У Харкові відреставрували останній в місті тролейбусів ЗІУ-682, який експлуатувався. Після того як машину вивели з експлуатації,...

  Харківський автомобільний завод розпочав ремонт техніки Збройних сил України

  Державне підприємство «Харківський автомобільний завод» проводить ремонт військової техніки на замовлення Збройних сил України.

  До України прибув 50-й контейнерний потяг з Китаю (відео)

  До Києва з Чунцина прибув контейнерний поїзд, який доставив 62 контейнери.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Компанія “Радіонікс” створила унікальний наземний стенд для відпрацювання роботи винищувачів МіГ-29 (фото)

  Приватна компанія "Радіонікс" представила на виставці "Зброя та Безпека-2021" унікальний комплекс "Сапфір-С", який може одночасно бути використаний...