9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

«Метінвест» у 2016 році отримав 118 млн доларів прибутку

 • Чистий прибуток Metinvest B.V. (Нідерланди), материнської компанії міжнародної вертикально інтегрованої гірничо-металургійної групи «Метінвест», в 2016 році становив 118 млн доларів.

  Про це йдеться в звіті «Метінвесту», оприлюдненому на сайті компанії. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Високий замок.

  Так, виручка групи в 2016 році становила 6,223 мільярдів доларів — на 9% менше показника минулого року.

  Це було обумовлено, в основному, більш низькими цінами реалізації і скороченням обсягу продажів ЗРС, — пояснюють в компанії.

  У той же час EBITDA групи подвоїлася і становила 1,153 млрд доларів. Чистий прибуток становив 118 млн доларів, тоді як 2015 рік компанія закінчила зі збитком.

  Крім того, група збільшила виробництво сталі на 9% в порівнянні з минулим роком — до 8 393 тис. тонн.

  Виробництво залізорудного концентрату впало на 8% — до 29 640 тис. тонн — через брак фінансування в останні роки. А виробництво вугільного концентрату впало на 7% — до 3 051 тис. тонн — в основному, за рахунок несприятливої ​​ринкової кон’юнктури в першій половині року.

  Як відомо, за підсумками роботи в 2015 році «Метінвест» отримав чистий збиток у розмірі 1,003 млрд доларів.

  Нагадаємо, 15 березня  Метінвест заявив про повну втрату контролю над роботою всіх своїх активів на тимчасово неконтрольованій території.

  Зокрема, ПрАТ «Єнакіївський металургійний завод» (включаючи його Макіївську філію — ПрАТ «Макіївський металургійний завод»), ПрАТ «Єнакіївський коксохімпром», ПрАТ «Харцизький трубний завод», ПрАТ «Комсомольське рудоуправління», ПрАТ «Краснодонвугілля», ПрАТ «Донецьккокс» та Спільне українсько-швейцарське підприємство ТОВ «Метален».


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Уряд вказав джерела фінансування космічної системи «Січ-2-1»

  Уряд вказав джерела фінансування для створення космічної системи «Січ-2-1» в інтересах українських структур і відомств.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Зараз читають

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий...

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами...

  Україна припинила дію угоди з Росією про співпрацю у сфері туризму

  Кабінет міністрів України припинив дію угоди з урядом Російської Федерації про співробітництво в сфері туризму.

  Бронеавтомобілі «Козак-5» пішли на експорт

  Бронеавтомобіль «Козак-5» розробки та виробництва Науково-виробничого підприємства «Практика» отримав перші експортні контракти.Передає Національний...