9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 17 Травня, 2022

Metinvest Trametal запускає нову лінію плазмового різання металу

Metinvest Trametal, італійський прокатний завод української Групи компаній “Метінвест”, запускає нову лінію плазмового різання металу. Ця технологія також відома як кромкообрізні ножиці.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на пресслужбу “Метінвесту”.

Проєкт фінансується за кредитною лінією від банку Італії Cassa Depositi e Prestiti S.p.A (CDP), затвердженої в червні 2020 року під гарантії SACE S.p.A. («SACE»), державної експортно-кредитної агенції, в рамках ініціативи Garanzia Italia.

Установка лінії плазмового різання Master Plasma Bevel LineaTech Nova 55 з інвестиціями у розмірі 10 млн євро – ключовий проєкт програми капітальних інвестицій Metinvest Trametal. Лінія дозволяє збільшити потужності з виробництва листового прокату з обрізною кромкою майже вчетверо – з 65 000 до 235 000 тонн на рік. Для її встановлення на підприємстві збудували нову будівлю, що примикає до цеху, загальною площею 6 800 квадратних метрів. Запуск нової лінії дозволить створити 16 нових робочих місць.

Введення лінії в експлуатацію відбулося на заводі в Сан-Джорджо-ді-Ногаро на північному сході Італії. На церемонії були присутні представники європейських металургійних компаній, фінансових інститутів, органів місцевої влади та засобів масової інформації. Вони змогли переконатися в тому, як були використані кошти кредитної лінії для освоєння виробництва продукції з доданою вартістю, а також як ці інвестиції стимулюють місцеву економіку як на етапі будівництва, так і через створення додаткових робочих місць з постійною зайнятістю.

“Запуск кромкообрізної лінії на Metinvest Trametal – важлива подія і для Групи, і для наших споживачів. Збільшення потужності з обрізання крайки листового прокату дасть змогу задовольняти щораз більші потреби наших клієнтів в Італії, серед яких суднобудівна компанія Fincantieri, а також у Європі та за її межами. Проєкт підтверджує готовність Групи інвестувати у високомаржинальні технології для задоволення нових запитів наших клієнтів, забезпечуючи можливості для сталого економічного зростання та створення робочих місць у регіоні”, – розповідає Директор з продажу Групи Метінвест Дмитро Ніколаєнко.

Група Метінвест придбала Trametal у 2008 році. Потужність чотиривалкового реверсивного стану (стану «кварто») підприємства – 600 тисяч тонн високоякісного гарячекатаного листового прокату на рік. Продукція використовується у суднобудуванні, трубній промисловості та інших галузях виробництва. У 2020 році Metinvest Trametal постачив прокат для будівництва мосту Святого Георгія, нової сталої конструкції, яку спроєктував архітектор Ренцо Піано. Міст з’єднав дві частини Генуї після трагічного обвалення мосту Моранді. У 2021 році газета Financial Times внесла Metinvest Trametal до списку 300 кліматичних лідерів Європи, які досягли найбільшого зниження викидів парникових газів у 2014-2019 роках. На підприємстві працює 300 співробітників.

“Нам дуже приємно завершити цей проєкт попри труднощі, які виникли на місцевому та глобальному рівні через пандемію коронавірусу. Нова кромкообрізна лінія дає змогу посилити наші виробничі потужності, не збільшуючи навантаження на довкілля. Проєкт забезпечує створення нових робочих місць у регіоні та зміцнює позиції Metinvest Trametal як провідного постачальника сталевих рішень для наших клієнтів”, – зазначає керівник проєкту, директор Metinvest Trametal Марко Каррара.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають