9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

“Метінвест” створює IT-компанію для обслуговування та розвитку своїх підприємств

Найбільша українська гірничо-металургійна компанія “Метінвест” продовжує системну трансформацію IT-функції, створивши нове підприємство – ТОВ “Метінвест Діджитал”.

Як повідомляється в прес-релізі групи, робота даної IT-компанії буде організована з урахуванням кращих практик цифрового бізнесу. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Інтерфакс-Україна.

При цьому уточнюється, що “Метінвест Діджитал” буде виконувати весь перелік завдань в області IT для групи “Метінвест” і проводити роботу щодо поліпшення IT-сервісу. Посилиться проектна діяльність: планується створення експертизи за новими цифрових рішень і підвищення оперативності запуску проектів.

Генеральним директором нового підприємства (за сумісництвом) призначено директора з інформаційних технологій “Метінвесту” Сергій Детюк.

Весь персонал IТ-служби “Метінвесту” буде переведений в “Метінвест Діджитал” до кінця року – з січня 2019 року всі будуть оформлені на новому підприємстві. Всі робочі місця і соціальні гарантії будуть збережені.

Наше завдання – знаходити такі можливості на цифровому ринку, які найкраще підходять для нашого бізнесу. На їх основі реалізовувати проекти і створювати ІТ-сервіси, здатні ефективно підтримувати розвиток групи “Метінвест”, – пояснив директор з інформаційних технологій “Метінвесту”, якого цитує прес-служба.

При цьому він зазначив, що цифрові технології є одним з ключових елементів трансформації бізнесу, а на цьому шляху однаково важливі як розуміння і готовність бізнесу змінюватися, так і здатність ефективно реалізовувати нестандартні проекти.

Створення “Метінвест Діджитал” – це не просто виділення функції IT в окрему юрособу. Ми ставимо перед собою завдання сформувати таку культуру взаємодії і робоче середовище в компанії, яка буде надихати і мотивувати наших IТ-фахівців на створення і впровадження кращих цифрових рішень для групи “Метінвест”, а в перспективі – і для зовнішнього ринку, – резюмував С.Детюк.

Основними акціонерами “Метінвесту” є група “СКМ” (71,24%) і “Смарт-холдинг” (23,76%), які спільно керують компанією.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають