9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 6 Жовтня, 2022

Метінвест розвиває лінійку оцинкованого прокату за зарубіжними стандартами

Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча Групи Метінвест продовжує розширювати сортамент оцинкованих рулонів конструкційного призначення.

У першому кварталі 2017 року освоєно виробництво прокату з цинковим покриттям марки SS Grade 50 за американським стандартом ASTM A653/A653M.

Про це повідомили в прес-службі компанії, передає ПромПолітінформ.

Ця продукція має гарантований рівень міцності й використовується при виготовленні гнутих z-, c-, сигма- та п-образних профілів для легких сталевих тонкостінних конструкцій (ЛСТК), а також тримальних будівельних конструкцій.

Першу партію оцинкованих рулонів марки SS Grade 50 поставлено до США. У 2016 році на американський ринок вже було відвантажено продукцію за стандартом ASTM A653/A653M у марці CS Type B. Загалом з моменту початку поставок на ринок США було реалізовано понад 1500 тонн оцинкованих рулонів.

Також у квітні освоєно виробництво конструкційного оцинкованого рулонного прокату марки S280GD відповідно до вимог європейського стандарту EN 10346. Ця продукція затребувана на ринках Європи, України і країн СНД. Перша партія відвантажена споживачам до Румунії.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають