9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

«Метінвест» працевлаштував 110 співробітників із Маріуполя у Кривому Розі

Вже 110 маріупольців знайшли роботу на криворізьких підприємствах групи компаній “Метінвест”. Для працівників, які раніше працювали в Маріуполі, у Кривому Розі відкриті вакансії та організовані навчальні курси.

Про це повідомляє корпоративне видання Metinvest Media, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK centre.

В основному маріупольці влаштовуються на роботу в близькі за профілем Криворізький ремонтно-механічний завод (КРМЗ) та криворізький майданчик «Метінвест-Промсервіс». Трохи менша кількість працевлаштувалась на гірничо-збагачувальні комбінати «Метінвесту». Раніше ці працівники працювали на ММК ім. Ілліча та «Азовсталі», Маріупольському ремонтно-механічному заводі та у «Метінвест-Промсервісі».

«Сьогодні співробітникам із Маріуполя пропонують навчання за професіями, на які є попит на підприємствах. Тепер безплатно з можливістю подальшого працевлаштування можна отримати такі спеціальності: дробильник, машиніст насосних установок, електрогазозварник, газорізач, електрослюсар, токар, токар-розточник, підручний сталевара, терміст, зуборізальник, вибивач виливків, обрубник, заливник металу, сталевар електропечі.

Навчальні курси організують безпосередньо на підприємствах «Метінвесту» – КРМЗ, проммайданчиках «Метінвест-Промсервісу», а також на Північному та Інгулецькому ГЗК. Тривалість курсів – від двох із половиною місяців до півроку. У Кривому Розі планують відкрити понад 1000 місць для навчання маріупольців.

Для тих співробітників, які ухвалять рішення здобути потрібну професію, «Метінвест» компенсує оренду житла, надасть фінансову підтримку на перший тиждень навчання, а також стипендію на період проходження курсів при подальшому працевлаштуванні на підприємство.

Останні новини:

Зараз читають