9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Метінвест почне випускати оцинкований прокат на відновленному заводі в Кривому Розі

Гірничо-металургійний холдинг “Метінвест” буде розвивати випуск прокату з покриттям в партнерстві з заводом ТОВ “Юність Україна” (м.Кривий Ріг, Дніпропетровська область), потужності якого дозволяють виробляти 100 тис. тонн оцинкованого листа в рік.

Про це повідомив сьогодні директор по маркетингу компанії, що управляє ТОВ “Метінвест-Холдинг” Роман Курашов, виступаючи на VI Національної конференції учасників ринку сталевого будівництва в Києві, передає Національний промисловий портал, з посиланням на Мінпром.

“Юність” запустимо в цьому році, сьогодні-завтра він почне працювати. Підприємство простояло 6 років і це, на жаль, на ньому позначилося. Ми посилили технічну команду, яка працювала над запуском, нашими фахівцями із Запоріжжя і Маріуполя, – сказав він.

Передбачається, що до кінця поточного року завод встигне провести 5 тис. тонн продукції, плани на 2018 р передбачають випуск 60 тис. тонн оцинковки. За словами Р.Курашева, основними ринку збуту оцинковки стануть Україна і ЄС.

Керівник напрямку реалізації прокату з покриттями “Метінвест-СМЦ” Юрій Кунець уточнив, що “Юність Україна” буде працювати за давальницькою схемою, займаючись переробкою холоднокатаного рулонного прокату виробництва Маріупольського металургійного комбінату.

Останні новини:

Зараз читають