9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 27 Листопада, 2022

Метінвест побудує кисневу станцію в Авдіївській центральній міській лікарні

У рамках проєкту “Боротьба з COVID-19 в Україні” Фонд Ріната Ахметова спільно з компанією Метінвест будує на території Авдіївської центральної міської лікарні кисневу станцію. Інвестиції у посилення медичної бази становитимуть 13 млн гривень. Реалізацію проєкту координує ГО «Платформа спільних дій».

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Metinvest Media.

На території АЦМЛ планується встановлення трьох джерел кисню, які забезпечать безперебійне постачання життєво необхідного газу до 81 точки в інфекційному, неврологічному, хірургічному, терапевтичному, реанімаційному та операційному відділеннях лікарні. Обслуговування станції зможе здійснювати один спеціаліст, заправка киснем відбуватиметься на місці. Авдіївська лікарня отримає повністю автоматизовану систему постачання кисню.

“З самого початку пандемії COVID-19 спільно медиками визначаємо, що необхідно для забезпечення своєчасного та якісного лікування. І сьогодні перемогти нову хвилю коронавірусу ми можемо лише спільно. Вже наприкінці жовтня лікарня зможе надавати якісну допомогу пацієнтам, які потребують кисневої терапії. Крім комплексної допомоги місту, на АКХЗ активно працюємо, щоб протистояти поширенню хвороби. На підприємстві виконуємо всі вимоги МОЗ та дотримуємося протиепідемічних заходів – співробітники забезпечені засобами індивідуального захисту, антисептиками, щодня проводиться дезінфекція приміщень та службового транспорту. Продовжуємо добровільно вакцинувати співробітників та членів їхніх сімей” – Віталій ЛИТОВКА, генеральний директор АКХЗ.

Авдіївський коксохімічний завод вже багато років допомагає лікарні міста. У медзакладі вже працюють сучасні хірургія та травматологія, клініко-діагностична лабораторія, інфекційне відділення.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають