9.5 C
Alba Iulia
Субота, 23 Жовтня, 2021

«Метінвест» інвестує $ 85,5 млн в реконструкцію листопрокатного стану ММК імені Ілліча

 • Маріупольський металургійний комбінат (ММК) імені Ілліча групи «Метінвест» підписав контракт з Primetals Technologies Austria GmbH на розробку базового інжинірингу реконструкції листопрокатного цеху “1700” (ЛПЦ-1700).

  Як повідомляє прес-служба «Метінвесту», загальні інвестиції в проект складуть $ 85,5 млн. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Uаprom.info.

  У прес-службі відзначили, що проект передбачає установку нового обладнання, яке збільшить продуктивність стану, істотно поліпшить якість поверхні прокату і значно знизить відходи виробництва при прокатці слябів. Крім того, комбінат розширить лінійку рулонного прокату затребуваними для подальшої переробки позиціями.

  Також буде модернізована автоматизована система управління технологічним процесом і ключові вузли чистових клітей. Установка нової реверсивної кліті дозволить підвищити максимальну вагу рулонів до 27 тонн, а в перспективі – до 32 тонн.

  Основне технологічне обладнання на ММК імені Ілліча поставить «Метінвест Інжиніринг». Крім розробки базового і детального інжинірингу, австрійські фахівці також поставлять частина обладнання і будуть супроводжувати проект.

  Поставки обладнання планується почати восени поточного року, а будівельні роботи – в кінці 2018 року. Введення модернізованого стану в експлуатацію очікується до 2020 року.

  Світова металургійна ринок змінюється, і ми змінюємося разом з ним. Наша стратегія передбачає розвиток продуктів плоского прокату – в тому числі рулонів всіх переділів. Після реконструкції потужностей на ММК імені Ілліча ми зможемо утримувати конкуренцію в сегменті продукції з високою доданою вартістю – завдяки підвищенню ефективності виробництва, скорочення часу на переробку продукції, збереження при транспортуванні і зручності логістики, – зазначив генеральний директор групи Метінвест Юрій Риженков.

  Як додав генеральний директор ММК імені Ілліча Юрій Зінченко, комбінат уже має досвід реалізації масштабних проектів з австрійськими партнерами. «З кінця минулого року разом з Primetals будуємо одну з найсучасніших машин безперервного лиття заготовки в Європі. Цей проект безпосередньо пов’язаний з реконструкцією наших прокатних потужностей. Пересування слябів преміум-сегмента на модернізованому стані “1700” дозволить збільшити присутність української продукції на зовнішніх ринках. Тому важливо, що наш прокат з маркуванням Made in Ukraine відповідатиме найкращим світовим стандартам якості », – зазначив Зінченко.

  Віце-президент Primetals Technologies Austria GmbH Роберт Райзетбауер в свою чергу підкреслив, що компанія виробляє обладнання, яке охоплює весь технологічний цикл – від обробки сировини і до виробництва готової продукції.

  У нас довга історія співпраці. Навіть у складні часи, коли не було великих проектів, ми спільно з «Метінвестом» розвивали в Маріуполі технології, працювали над інжинірингом, і співпрацювали для вирішення складних технічних питан, – заявив Райзетбауер.

  Надзвичайний і Повноважний Посол Австрійської Республіки в Україні Герміна Поппеллер назвав пописати контркт дуже важливою подією для розвитку співпраці між Австрією і Україною.

  Це дуже важливий знак для подальшого відновлення України в цей не найлегший період. І це дуже важливий знак для Маріуполя, з огляду на його близькість до лінії розмежування. Інвестиції в цей місто дозволяють забезпечити стабільність, – підсумував Поппеллер.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  На завершальний етап вийшло об’єднання Турбоатома та Електроважмашу

  Про це розповів виконувач обов'язків голови Харківської обласної адміністрації Олександр Скакун після наради у прем'єр-міністра, присвяченої новому...

  У 2023 році може почати роботу Український кліматичний фонд

  Одне з головних завдань - заручитися підтримкою міжнародних фінансових організацій, які зможуть стати інвесторами.Про це передає Національний Промисловий Портал з...

  ВРУ ратифікувала угоду з ЄБРР щодо розвитку логістичної мережі Укрпошти

  Верховна Рада 21 жовтня ратифікувала гарантійну угоду "Проєкт розвитку АТ" Укрпошта ": Логістична мережа і Сільське відділення" між Україною та Європейським банком...

  На Донеччині планують побудувати содовий завод

  У Донецькій області планується створити нове виробництво кальцинованої соди в рамках проєкту індустріального хімічного парку "Слов'янський". Про це повідомляє пресслужба Донецької ОДА,...

  Ковальовський спиртзавод реалізували на приватизаційному онлайн-аукціоні за 23,2 млн грн

  Новий власник отримає: 33 об'єкти нерухомого майна, будівлі загальною площею майже 8,3 тис. кв. метрівПро це передає Національний Промисловий...

  В Міноборони починають створення кібервійськ

  Міністерство оборони започатковує нові підходи щодо забезпечення Збройних Сил України роботизованими системами, а в рамках опанування кібердоменом збройного протиборства започатковано проєкт створення...

  На Сумщині відкрили новий елеваторний комплекс

  Компанія СТС ввела в експлуатацію першу чергу нового елеваторного комплексу в селі В'язове Сумської області.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Близько 70 підприємств залучені у виробництві бронетранспортерів БТР-4Е (список)

  Всі знають, що БТР-4 виробляється Харківським конструкторським бюро машинобудування (ХКБМ), проте реально у виробництві задіяно близько сотні різних, як державних, так і...

  Зараз читають

  Україна має величезний потенціал для виробництва біогазу – Вітренко

  Для забезпечення енергонезалежності України поряд з нарощуванням видобутку природного газу потрібно налагодити масштабне виробництво біогазу.

  У Кам’янці-Подільському починають будувати другу чергу насіннєвого заводу

  Компанія «КВС-Україна» починає будувати другу чергу свого комплексу з кондиціювання насіння у Кам'янці-Подільському на Хмельниччині.

  Україна збільшила експорт феросплавів у вересні

  Українські підприємства у вересні 2021 наростили експорт феросплавів на 35,6% у порівнянні з відповідним місяцем 2020 року...

  В Україні вже реалізують перший проєкт з виробництва водню

  В Україні реалізується проєкт з виробництва 100 МВт водню на рік. Про це сказав...