9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 28 Вересня, 2023

Маріупольський металургійний комбінат придбав швейцарський спектрометр для контролю якості продукції

Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча (ММК ім. Ілліча) вклав 6,4 млн грн у покупку оптико-емісійного спектрометра ARL iSpark швейцарської компанії Thermo Scientific для контролю якості продукції.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK Center.

Обладнання має високочутливі фотопомножувачі, завдяки яким воно може з високою точністю та оперативно визначати елементи у чорних металах на всіх етапах виробництва.

Спектрометр оснащений інноваційними параметрами виявлення та обробки сигналу. Унікальна оптика з високою спектральною роздільною здатністю робить максимально точні вимірювання.

ARL iSpark здатний за дві хвилини в 144 тоннах сталі визначити 24 хімічні елементи, відсоток вмісту яких варіюється від ppm (0,0001%) до 100%.

Після аналізу результати технологічних проб заносяться до електронного паспорта плавки. Це дозволяє замовнику бачити якісні показники хімічного складу металу.

«Завдяки новому спектрометру розширилися можливості нашої лабораторії. Тепер якість продукції, що випускається, контролюється на рівні елементарних частинок від початку до кінця виробничого процесу, щоб максимально відповідати найвищим вимогам замовника», – зазначив Євген Дунаєв, директор з технології та якості ММК ім. Ілліча.

Останні новини:

Зараз читають