9.5 C
Alba Iulia
Середа, 22 Вересня, 2021

Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча наростив випуск прокату на 1,2%

 • Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча (ММК, Донецька обл.), Що входить до групи “Метінвест”, в січні-травнем 2017 року наростив випуск загального прокату, за оперативними даними, на 1,2% в порівнянні з аналогічним періодом 2016 року – до 1,102 млн тонн.

  Як повідомили агентству “Інтерфакс-Україна” на підприємстві, виробництво сталі за п’ять місяців року зросла на 0,7% – до 1,231 млн тонн, але знизилося чавуну – на 1,1%, до 1,5 млн тонн.

  У травні ММК справив 232 тис. тонн загального прокату, 262 тис. тонн сталі, 389 тис. тонн чавуну, тоді як в попередньому місяці – 210 тис. тонн прокату, 253 тис. тонн сталі, 328 тис. тонн чавуну.

  Як повідомляє корпоративна газета “Іллічівець” з посиланням на інтерв’ю генерального директора ММК ім. Ілліча Юрія Зінченка місцевому телеканалу, однією з проблем маріупольських метпідприємств є низька пропускна здатність залізничного переїзду Комиш-Зоря – Волноваха, через який забезпечується доставка сировини.

  Сьогодні наші меткомбінати готові наростити виробництво в обсязі до 20%. Для цього необхідний чіткий графік руху сировини на комбінати залізничними складами і довгострокове рішення по металевому лому (про пролонгацію дії підвищеної експортного мита на металобрухт ще на два роки – ІФ). Діалог з урядом на цю тему ведеться вже протягом півроку. на жаль, робота менеджменту “Укрзалізниці” так і залишається на дуже низькому рівні. Проблеми, що стосуються доставки сировини, були озвучені нами прем’єр-міністру (в ході його пос щення Маріуполя 2 червня – ІФ), – сказав Ю.Зінченко, якого цитує газета.

  Як повідомлялося, ММК в 2016 році наростив випуск загального прокату, за попередніми даними, на 7% в порівнянні з 2015 роком – до 2,472 млн тонн, виробництво сталі за рік зросла на 3,5% – до 2,737 тис. тонн, чавуну – на 6,9%, до 3,815 млн тонн.

  ММК ім. Ілліча входить до групи “Метінвест”, основними акціонерами якої є ЗАТ “Систем Кепітал Менеджмент” (71,24%) і група компаній “Смарт-холдинг” (23,76%).


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У селищі Дніпровське відкрили реконструйований стадіон

  У селищі Дніпровське Кам'янського району на Дніпропетровщині відбулося відкриття оновленого стадіону. Передає Національний Промисловий Портал з...

  Міноборони затвердило будівництво нових сховищ боєприпасів у Делятині

  В Івано-Франківській області планується побудувати нові сховища для ракет та боєприпасів на замовлення Міністерства оборони України.Передає Національний Промисловий Портал з...

  Німецька компанія Bosch хоче побудувати в Україні завод електроінструментів

  Німецький виробник електроніки Bosch планує запустити в Україні виробництво електроінструменту. Зараз в компанії досліджують ринок, аналізують ринки збуту і кваліфікацію робочої сили.

  ДАХК “Артем” готує випробування дрона-камікадзе “Мисливець”

  Державна акціонерна холдингова компанія "Артем" завершує етап розробки комплексу дистанційно-керованих літальних апаратів "Мисливець". На черзі – перехід до льотних випробувань дослідного зразка...

  Міноборони готує додаткове замовлення на три літаки Ан-178 до кінця року

  Міністерство оборони України вже в цьому році може додатково замовити ще три військово-транспортні літаки Ан-178.Про це повідомив в...

  Київське підприємство виготовило кранове обладнання для авіаційних ангарів ДСНС (відео)

  Київський завод підіймально-транспортного устаткування виготовив спеціальний підвісний кран для нових ангарів на аеродромі ДСНС України у місті Ніжин.

  Плавучий кран “Захарій” пройшов ремонт у Херсоні

  Плавучий кран Lifting Chart LK-800 (відомий також як "Захарій"), який є найбільшим в Європі плавкраном в класі компактних річкових кранів з низькою...

  До кінця 2022 року корпус майбутнього корвету ВМС України прибуде на добудову до Миколаєва

  До кінця 2022 року корпус корабля класу ADA з деякими системами буде переправлено з Туреччини в Україну для добудови.

  Зараз читають

  Нова РЛС «Фенікс-1» прийнята на озброєння української армії

  На озброєння Збройних сил України прийнято станцію виявлення 80К6КС1 «Фенікс-1» від КП «НВК «Іскра».

  Аеропорт “Рівне” отримав перші 35 мільйонів гривень на реконструкцію

  Додаткові 35 мільйонів гривень надійдуть на реконструкцію Міжнародного аеропорту "Рівне".Це кошти державної інфраструктурної...

  Найбільша баржа України почала працювати у порту Південний (фото)

  У порт Південний була виконана друга поставка товару буксирним складом Гермес-1 і найбільшої в Україні баржі класу...

  До України прибув 50-й контейнерний потяг з Китаю (відео)

  До Києва з Чунцина прибув контейнерний поїзд, який доставив 62 контейнери.Передає Національний Промисловий Портал з...